Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки IV чемпіонату світу з бадмінтону в Софії.

З 18-25.07 2015р в м.Софії (Болгарія) проходив 4-й чемпіонат світу з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху . В цьому чемпіонаті взяли участь 88 спортсменів з 19 країн світу, з них - 55 чоловіків і 33 жінок з Росії, Литви, Болгарії, Данії, Індії, Японії, Кореї, Тайваню, Словаччини, Австрії, Франції, Німеччини, Македонії, Туреччини, Бразилії, Малайзії, Пакистану Індонезії та України.

Українську делегацію представляли спортсмени: Такало Петро, Черна Анна, Сафронова Анастасія (всі з Дніпропетровська), Харчук Роман, Дащенко Сергій (Вінниця), Губанева Богдана (Київ) і Коваленко Сергій, (Київська область), старший тренер Семенюта В.В. масажист Дмитрієнко Д.Д. (обидва з Дніпропетровська) і представник СФГУ Лаврик М.(м. Київ).

У перші 3 дні чемпіонату проводилися командні ігри. Змагання проводилися у складних умовах через те, що у залі було спекотно і це впливало на швидку втомленість гравців. Тому перемагали ті, хто був психологічно стійкішим або сильнішим.

Україна грала в групі В з Кореєю (рейтинг №2), Японією та Болгарією (у рейтингу 4-те) У командних іграх, де були зустрічі в одиночних розрядах в парних і змішаному парному розряді (міксті), наші спортсмени боролися за кожне очко. І тільки остання зустріч з Японією не залишила нам шанси на медаль в командній грі. Треба віддати належне, що азіати дуже віртуозні у грі в бадмінтон, хоча всі партії з ними українці зіграли на максимальних можливостях.

У наступні дні проводилися особисті змагання - в одиночних розрядах серед чоловіків і жінок, у парах серед чоловіків і жінок і в міксті. Виступ українців на чемпіонаті світу відкрив Харчук Роман з Вінниці , який зміг одержати перемогоу в грі з корейцем КІM з рахунком 2:1, чим надихнув команду на подальші перемоги. Кожен грав у своїй підгрупі, де були гравці, починаючи від найсильнішого за рейтингом. У суперники українцям дісталися багаторазові чемпіони, але тим не менш, кваліфікацію в одиночці пройшли всі хлопці, а з жінок - Сафронова, всі наші чоловічі пари і жіноча пара (Губанева і Сафронова) і дві пари в міксті (Такало і Чорна, Дащенко та Сафронова).

Чоловіча пара (Такало і Коваленко) досить впевнено лідирувала до чвертьфіналу, але на його завершення програла російській парі (Єфремов і Гуломзода) (21-10, 17-21, 21-8), яка потім стала чемпіонами світу. Далі гри йшли в жіночій парній категорії - киянкаі Губанева в парі з дніпропетровською бадмінтоністкою Сафроновою зустрілися з корейським дуетом JEONG і YU, але так і не змогли чинити серйозного опору - 21-10 21-8. У чоловічій одиночній категорії Коваленко Сергій помірявся силами з чемпіоном світу серед юнаків корейцем SEО (21-10,21-17), який потім і став чемпіоном світу серед дорослих у цих змаганнях.

Чемпіонат світу в Софії завершився в неділю. Українські бадмінтоністи залишилися без медалей і наші кращі місця в чоловічій і жіночій парі- це 5 місця, та в одиночній категорії - 9 місце.

За зайнятими місцями - підсумки на рівні минулого року, а за якістю ігор - рівень покращився. У кожного гравця видно прогрес і розуміння на корті необхідних тактичних установок.

Грати з корейцями і з росіянами ми можемо досить добре, що і показали проведені матчі. Ми в змозі тут перемагати, просто необхідно ще більше тренуватись. І дуже важливо закласти для української команди якісні стартові позиції перед ЛДІ-2017.

Враженнями про ЧС поділилися учасники цих змагань:

Чорна Анна:

«Я отримала велике задоволення від гри з сильними суперниками і зрозуміла, що можу також грати як вони. Залишається багато і багато тренуватися! І зараз у мене таке бажання - ще більше тренуватися!»

Такало Петро:

«ЧМ показав який рівень гри у мене є і які є недоліки в моїй грі, над якими мені треба працювати. А фінальні ігри, де розвернулася боротьба за медалі мене дуже вразили!»

Губанева Дана:

«Наші хлопці молодці! Добре виступили і до кінця вірили в успіх. Неважливо що ми програли, важливоте, що ми показали прогрес в бадмінтоні. Нам залишається тільки вірити в себе, тренуватися і тоді у нас все вийде!»

Додаткові фотo

Представник СФГУ з бадмінтону Лаврик М.

Social Like
Joomla Plugins