Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Навчально-тренувальний збір з бадмінтону в Вінниці

З 15 лютого по 4 березня 2017 року у Вінниці було проведено перший у цьому році навчально-тренувальний збір для збірної команди глухих з бадмінтону. Це місто було обрано з декількох причин: більшість членів та кандидатів у збірну походять саме з Вінниці; різноманіття тренувальних умов підвищує стимул та ентузіазм спортсменів; до того ж, саме місто є цікавим і багатим на красиві історичні пам’ятки.

На НТЗ були викликані наступні спортсмені: Д.Губаньова (м. Київ); П.Такало, А.Чорна, старший тренер В.Семенюта (м. Дніпро); І.Сущик (м. Житомир); С.Коваленко, О.Сириця, А.Сириця, А.Ільницька, Ю.Ольшевська, представник СФГУ і тренер М.Лаврик (Київська обл.); С.Дащенко, Р.Харчук, Т. Негар, І.Горобець, І. Сенічкін, М.Циганков, спаринг В.Гуркало, спаринг В.Ткачук, тренер Л. Гуркало, лікар О. Галицька, масажист А.Дмитрук (м. Вінниця).

Метою цього збору є підготовка до XXIII ЛДІ, що пройдуть у липні в Туреччині (м. Самсун). На цьому зборі виконувалися такі задачі:

· корекція техніки ударів та переміщення на корті;

· удосконалення сучасної індивідуальної техніки в бадмінтоні;

· підвищення рівня загальної та спеціальної підготовки на даному етапі;

· стабілізація виконання ударів у русі;

· відпрацювання тактичних комбінацій; · тактична та психологічна підготовка;

· робота над швидкістю та реакцією спортсменів.

Тренування проходили у залі спорткомплексу «Здоров’я», що має 4 корти, які відповідають міжнародним стандартам гри в бадмінтон. Обсяг тренувань був великим – від 2 до 4 разів на добу. Усі спортсмени працювали сумлінно; молодь тренувалася на рівні з досвідченими гравцями; кожен шліфував свою техніку до потрібного рівня, але потрібно ще багато працювати. Окрім тренувань на кортах, проводилися заняття у тренажерному залі; також були реабілітаційні процедури: басейн, сауна, масаж. Усі були забезпечені медичними препаратами для відновлення організму та покращення фізичної витривалості.


Проживали учасники збору у готелі «Добродій», у комфортних умовах; поряд також знаходилася зручна транспортна розв’язка. На тренування добиралися за допомогою автотранспорту, наданого Вінницьким облцентром “Інваспорт”.

 

Підготувала М. Лаврик.

Social Like