Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2017 з бадмінтону

Підсумки чемпіонату України 2017 з бадмінтону Минулого тижня, з 5 по 7 квітня в Миколаєві, в ФОК «МОККДЮСШ» проходив VII -й чемпіонат України з бадмінтону серед глухих спортсменів, де право бути найкращими і бути представленими на Дефлімпійських Іграх 2017 виборювали спортсмени з 6 регіонів України: Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Київської та м. Києва.

На цьому чемпіонаті очікувалось багато сюрпризів – вперше повинні були брати участь наймолодші глухі бадмінтоністи, які почали тренуватися з найменшого віку, тобто з моменту розвитку бадмінтону глухих в Україні, тому сенсації були гарантовані. Підсумки перевищили усі очікування і навели немало страху на більш досвідчених спортсменів – під час боротьби ці бадмінтоністки боролись нарівні з дорослими і гідно показали свої професійні навички в бадмінтоні – це С.Черноморова (Миколаїв, тренер А.Кунін ) и К.Чернецька (Дніпро, тренер І.Пайос).

За підсумками 3-х днів змагань були розіграні медалі в 5 розрядах.

Місця в чоловічій одиночній категорії розподілились таким чином:

- П. Такало (Дніпро), який вже 6-й рік підряд не поступається місцем чемпіона;

- С. Дащенко (Вінниця);

- С. Коваленко (Київська обл.).

У жінок одиночку виграла Б. Губанева(Київ), 2 і 3 місця відповідно у А.Чорної (Дніпро) і І.Горобець (Вінниця).

Гра в чоловічих парних змаганнях завжди супроводжується насиченою боротьбою і в підсумку переможцем стала пара П.Такало (Дніпро) - С.Коваленко (Київська обл.), перемігши пару з Вінниці С.Дащенко і Т.Негара . А 3 місце неочікувано зайняли досить юні І.Сенічкін і Н.Циганков з Вінниці, обігравши в напруженій боротьбі більш досвідчених спортсменів.

У жіночій парній категорії перші 2 місця були очікувані: 1 місце - у пари А.Чорна (Дніпро) і Б.Губанева (Київ) 2 місце - І.Горобець (Вінниця) – І.Сущик (Житомир), А за 3 місце боротьба розгорнулась не на жарт між молодими і новачками, і в підсумку виграла молодь з Київської області Н.Ільницька и Ю.Ольшевська.

А ось у змішаній парній категорії очікувані пари розташувались в неочікуваному порядку: 1 місце - С.Коваленко ( Київська обл) - Б.Губанева (Київ) 2 місце – С.Дащенко (Вінниця) - І.Сущик (Житомир) 3 місце – П.Такало - Чорна А. (обоє з Дніпра).

На цих змаганнях абсолютною чемпіонкою стала Б.Губанева (Київ), яка виграла всі розряди. Молоді дівчата, які вперше беруть участь на дорослому ЧУ і зайняли 5 і 7 місце відповідно, заслуговують найвищої похвали. Збірна, яка готувалась до ДІ-17, виправдала всі свої очікування на ЧУ, і в подальшому на зборах буде вдосконалювати свої професійні навички.

І, звичайно, особлива подяка господарям цих змагань - організаторам, головному судді, суддям, перекладачеві – за створення прекрасної атмосфери змагань під назвою БАДМІНТОН!

>>>Протокол результатів змагань<<<

>>>Фоторепортаж<<<

 

 

Представник СФГУ з бадмінтону

М.Лаврик 

Social Like