Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Молодіжний бадмінтон. Чемпіонат України U-21

У позаминулі вихідні, 27-28 жовтня 2017р. у Вінниці відбувся перший чемпіонат України з бадмінтону серед молоді віком до 21 років. На цих змаганнях взяли участь спортсмени з 7 регіонів: Дніпро, Миколаїв, Одеса, Львів, Вінниця, Київ і Київська область. Всього приїхало 24 учасників (12 хлопців і 12 дівчат). Ті з них, хто вперше брав участь на такому рівні змагань, спочатку проходили кваліфікаційні ігри, аби зайняти місце в загальній сітці. Це був довгоочікуваний і значимий захід, адже вперше змагання проводились серед учасників лише даної вікової категорії, як і прийнято серед чуючих. Хоча більшість нашої молоді вже має досвід на чемпіонаті України серед дорослих, де вони показували гарні результати, але такі змагання для багатьох стали ніби екзаменом – адже показати свій рівень гри і майстерність перед однолітками було надзвичайно хвилююче, і тому змагання проходили з особливим азартом! Наймолодшому гравцеві було 11 років, а найстаршому - 20 років.

Та й Вінниця була вибрана як місце змагань зовсім не випадково, адже в цьому регіоні тренуються найсильніші глухі бадмінтоністи, яких випестував і виростив прекрасний тренер Ляшко В.І. Світла йому пам'ять!

Треба віддати належне і тим хто постарався, щоб ці змагання відбулись з усіма необхідними умовами, а це:

- Вінницький регіональний центр «Інваспорт» і головний суддя чемпіонату Гуркало В.М., які допомогли з організацією залу для проведення змагань і суддівства, та забезпеченні заходу сурдоперекладачем.

- Спортивна федерація глухих України (СФГУ) і регіональні осередки, які забезпечили фінансовою допомогою всіх учасників - проживанням в хостелі, проїздом до місця змагань та зворотно і призами. За це їм величезна подяка!

За 2 дні змагань були розіграні медалі в 5 розрядах: одиночні категорії серед юніорок і юніорів, парні ігри серед юніорок і юніорів і змішана парна категорія.

В одиночній категорії серед юніорок чемпіонкою стала Черноморова Софія (Миколаїв), яка, до речі, була наймолодшою учасницею змагань. 2 місце у Ольшевської Юлії (Київська область), яка в напруженій боротьбі все таки поступилася чемпіонці. Ну а 3 місце зайняла Чернецька Кароліна (Дніпро).

Серед юніорів місця розподілили між собою вічні суперники: 1. Дащенко Сергій 2. Негар Тарас 3. Циганков Микола (всі хлопці - вихідці з Вінниці).

Результати в парній грі серед юніорок:

1. Чернецька К. (Дніпро) / Черноморова С. (Миколаїв)

2. Ольшевська Ю. / Горіла В. (Київська обл.)

3. Переверзєва В. / Набіуліна Д. (Київська обл.)

Серед юніорів: 1. Дащенко С. / Негар Т. (Вінниця) (між іншим, ці хлопці учасники ДІ-17)

2. Сенічкін І. / Циганков М. (Вінниця)

3. Брати Сириця Альберт та Олексій (Київська область)

У змішаній парній категорії фаворитами вважались представники Вінниці, які претендували на всі призові місця, але запеклу боротьбу їм нав’язали спортсмени з Київської області. В підсумку місця розподілились таким чином:

1. Негар Т. (Вінниця) / Черноморова С. (Миколаїв)

2. Сириця О. / Ольшевська Ю. (Київська обл.)

3. Циганков М. (Вінниця) / Чернецька К. (Дніпро)

Було цікаво спостерігати за ходом гри молоді. Юні дарування проявили себе на достойному навіть для дорослих рівні, а для новачків такі змагання були хорошим досвідом і прекрасною мотивацією для майбутнього.

Хоча проблема розвитку бадмінтону в Україні серед глухих дітей все ще залишається нагальною, та ми віримо, що наше молоде покоління ще не раз проявить себе в цій красивій грі, досягне нових висот і принесе багато яскравих перемог!

Попереду ЧЄ-2018 в Тренчині (Словаччина) і перший ЧЄ серед юніорів! Дерзайте, хлопці і дівчата!

Фоторепортаж

                                         Переможниця з Миколаєва

                                                       Учасники з Києва

                                                          Учасники з Одеси

                                                Учасниця з Дніпра

                                             Учасниця з Львова

 

 

Представник СФГУ з бадмінтону

Лаврик М.Ю.

Social Like
Joomla Plugins