Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧУ U21 з бадмінтону

  

У Дніпрі з 01 по 03 березня пройшов II юніорський чемпіонат України з бадмінтону серед спортсменів з вадами слуху.

У змаганнях взяли участь як досвідчені спортсмени, так і новачки, із семи регіонів України: Одеса (5 спортсменів), Вінниця (9 спортсменів), Львів (5 спортсменів), Дніпро (1 спортсмен), Миколаїв (1 спортсмен), Київ (3 спортсмени) та Київська область (9 спортсменів). Дівчата та юнаки були раді зустріти своїх старих друзів та познайомитися із новими колегами, для яких ці ігри стали одними з перших у спортивній кар’єрі. Турнір було проведено у спорткомплексі «Метеор»; організація була на вищому рівні – як суддівство, корти, так і сама атмосфера змагань, яка надихала молодих атлетів на спортивні подвиги.

Протягом трьох днів учасники чемпіонату демонстрували свою майстерність, отримували досвід змагань, проте для всіх однаково гра була джерелом задоволення та азарту. Цей турнір є надзвичайно важливим для молодих спортсменів як майданчик, на якому можна заявити про себе, показати результати своєї важкої праці та роботи тренерів.

Обличчя переможців та призерів змагань знайомі з минулорічного ЧУ U-21. В юніорських одиночних іграх боротьба була дуже напруженою, і п’єдестал зайняли хлопці з Вінниці: Негар Тарас, Циганков Микола та Сенічкін Ігор відповідно. Серед юніорок повноправною переможницею стала наймолодша учасниця змагань з Миколаєва – Чорноморова Софія. Друге та третє місця здобули Чернецька Кароліна (Дніпро) та Ольшевська Юлія (Київська область) відповідно.

У чоловічій парі чемпіонами стали вінничани Циганков Микола та Сенічкін Ігор, які в запеклій боротьбі вирвали перемогу у братів Сириця Альберта та Олексія з Київської області. Третє місце зайняли юнаки з Вінниці Негар Тарас та Жердєєв Євген. У жіночій парі золото дісталося двом лідеркам одиночної категорії – Чорноморовій Софії та Чернецькій Кароліні. Друге та третє місця зайняли дівчата з Київської області – Ольшевська Юлія і Горела Валерія та Набіуліна Діана та Перевєрзєва Вікторія відповідно.

У змішаній парній категорії позиції розподілилися наступним чином: 1 місце – Сенічкін Ігор та Чорноморова Софія (Вінниця/Миколаїв), 2 місце – Циганков Микола та Чернецька Кароліна (Вінниця/Дніпро), 3 місце – Сириця Олексій та Ольшевська Юлія (Київська область).

Хотілося б окремо виділити тренерів із тих регіонів, які підготували найбільшу кількість учасників (Вінниця та Київська область), і чиї спортсмени грали пару зі своїми партнерами. Мотив «Один у полі – не воїн» є актуальним як ніколи. Це говорить про те, що у цих регіонах намагаються розвивати бадмінтон, заохочувати до цього спорту глухих дітей. Честь їм і хвала! Будемо сподіватися, що на наступних змаганнях ми зможемо побачити ще більше учасників з кожного регіону, і що майстерність спортсменів помітно зросте.

Дуже дякуємо усім учасникам, тренерам, суддям та організаторам, які зробили це свято для наших юних бадмінтоністів!

Наступні змагання – Чемпіонат України у Львові (квітень), Чемпіонат Європи серед дорослих та перший юніорський Чемпіонат Європи у Словаччині (21–29 липня). До нових зустрічей!

Фоторепортаж

Представниця СФГУ з бадмінтону

М.Лаврик.

 

 

 

Social Like
Joomla Plugins