Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Пiдсумки чемпiонату України 2018 з бадмiнтону

На минулому тижні, з 17 по 20 квітня, у Львові відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед глухих спортсменів.

Участь на цьому чемпіонати взяли спортсмени з 9 регіонів України: Одеська обл., Вінницька обл., Львівська обл., Дніпропетровська обл., Миколаївська обл., Житомирська обл., Київська обл. та м. Київ, а також вперше заявила на участь в змаганнях Закарпатська область, яку представляв новий спортсмен.

Змагання проходили в спорткомплексі «Команчеро», де все було організовано на найвищому рівні. Кожна гра майстрів була захоплюючою!

За 4 дні змагань кожен з учасників показали свої майстерність та рівень гри. Боротьба між старшим поколінням і молодою зміною, яка ні в чому не поступалася старшим, проходила особливо цікаво, зустрічі закінчувалися по максимуму, до 3 партій. Дивитися на такі ігри - одне задоволення! На п'єдестал призерів піднімалися майже ті ж самі спортсмени, які були переможцям та призерами минулого року.

Результати змагань:В одиночній категорії серед чоловіків, в нелегкій боротьбі перемогу здобув спортсмен з Дніпра – П. Такало, який і став 7-ми кратним чемпіоном України поспіль в цій категорії, вигравши у суперника- вінничанина - С.Дащенко. 3 місце виборов бувалий гравець з бадмінтону – С. Коваленко (Київська обл). У жінок місця розмістилися таким чином: 1 місце - Б.Губаньова (Київ); 2 місце - А.Чорна (Дніпропетровська); 3 місце - А.Сафронова (Дніпропетровська);

2 місце. – А.Чорна /А. Сафронова, (Обидва з Дніпра);

3 місце - С.Черноморова/К.Чернецька (Миколаївська/Дніпропетровська).

Цікаво, що в парній категорії у чоловіків і жінок, які зайняли 3 місця, призерами є чемпіони на ЧУ U-21. Молодь нещадно не відступає від дорослих чемпіонів і ця осібність дає добру надію напередодні чемпіонату Європи, який відбудеться через 3 місяці в Словаччині, де участь візьмуть і молодь і дорослі.

Результати в змішаній парі:

1 місце - Б.Губанова / С.Дащенко С., (Київ / Вінницька);

2 місце - А.Чорна А. / П.Такало (обидва з Дніпра);

3 місце - І.Горобець І. / Т.Негара (обидва з Вінниці).

Не важко порахувати що медальний врожай більше всіх взяли хлопці з Вінниці! Ну і Дніпро не відступає, якщо доля, що кількість спортсменів з Дніпра було в 2 рази менше, ніж у Вінниці. Такі змагання, як чемпіонат України, показує підготовку, зростання майстерності кожного спортсмена і помітно, що він на порядок виріс, молодь стрімко розвивається, бажаючих брати участь в змаганнях з бадмінтону зростає і це перспектива для майбутнього в бадмінтоні. Чим більше буде конкуренції, тим краще буде рівень та майстерність спортсменів!

Хочеться також відзначити чудову роботу всіх організаторів, суддів, керівництва Львівського осередку СФГУ і всіх, хто вклав душу в ці змагання! Дякуємо всім, хто любить бадмінтон! З натхненням готуємося до чемпіонату Європи 2018 у Словаччині!