Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки Кубку України 2018 з бадмінтону

На початок осені для бадмінтоністів було заплановано багато змагань, на які спортсмени з натхненням готувалися після відпустки. Осінь прекрасна тим що вона для багата різноманітними стартами - чемпіонат Києва «осінній вернісаж, Гран-прі, відкриті чемпіонаті регіонів та інші старти. Але головною подією в цьому сезоні був командний Кубок України, який відбувся на початку жовтня в Харкові (03-05 жовтня 2018р.).

Після довгої перерви, були проведені командні змагання. Таки змагання практикуються на міжнародному рівні і природно всі спортсмени в регіонах з нетерпінням чекали на цю подію!

Участь в змаганнях взяли команди з 6 регіонів - Дніпропетровського, Одеського, Львівського, Вінницького, Вінницького-2, Київського, Київського-2 та м.Київ. Для кожній команді обов'язкова була умова, щоб грали і дорослі і молодь до 21 років.

Команди були розділені на 2 групи: до групи «А» за кількістю очок у рейтингу і за жеребом потрапили команди - Дніпропетровська, Вінницька-2, Львівська та Київська-2. У групі «Б» грали між собою - м.Київ, Київська -1, Вінницька-1 та Одеська. Команди в своїх підгрупах грали за коловою системою. Після завершення гри в підгрупах, команди які посіли відповідні місця в своїй групи зустріли з командами другої групи з таким же місцем.

Після фінальних ігор підсумкова таблиця має такий вигляд:

1 місце - Дніпропетровська обл.;

2 місце - Вінницька обл.-1;

3 місце - Київська обл-1;

4 місце - Київська обл-2;

5 місце - Вінницька-2;

6 місце - Одеська обл.;

7 місце -м.Київ;

8 місце - Львівська обл.

Сподіватимемося, що Кубок України проводитиметься регулярно і це зацікавить інші регіони.

 

ТД СФГУ з бадмінтону

Лаврик.М.

Social Like