Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2014 з баскетболу

Фото 1. Легкоатлетичний манеж, де проводився чемпіонат України з баскетболу.

З 17 по 19 листопада 2014 року на півночі Слобожанщині, у місті Суми вперше за всю історію спортивної України відбувся паралельний чемпіонат України з баскетболу серед спортсменок та спортсменів з порушеннями слуху. В ньому прийняли участь по 4 команди, жіночі команди від Харківської, Херсонської, Кіровоградської та Сумської областей України та чоловічі - від Дніпропетровської, Харківської і Донецької областей та міста Київ. 

В перший день змагань лідерство захопили базові команди збірної команди України - жіноча Харківська та чоловіча Дніпропетровська команди, які згодом зайняли перші місця.

Результати змагань можна дивитися ТУТ.

 

Фото 2. Гра між командами Суми-Херсон.

У жіночому баскетболі серед нечуючих зараз проходить зміна поколінь і всі команди виставили "молодіжні" склади. Новачок чемпіонату - жіноча команда Кіровоградської області в цьому році вперше прийняла участь у чемпіонаті і таким чином розширилась географія жіночого баскетболу.

 

Фото 3. Гра між командами Харків - Київ. 

Змагання серед чоловіків були цікавими і захоплюючими, адже всі команди мали шанс вибороти призове місце. Після останнього матчу чемпіонату, суддівській колегії змагань довелося дуже ретельно розраховувати коефіцієнти, оскільки три команди мають однакову кількість очок.

За результатами чемпіонату України 2014 р. команда Донецької області виборола друге місце, Харківської - третє, а м. Київ - четверте місце.


Фото 4. Привітання начальника Сумського регіон.центру "Інваспорту" Васильєва Р. та президента Сумського осередку СФГУ Шевчука В.

Висловлюємо подяку начальнику Сумського регіонального центру "Інваспорт" Васильєву Р. та президенту Сумського обласного осередку СФГУ Шевчуку В. за чудову організацію і оперативні вирішення питань щодо проведення чемпіонату України з баскетболу серед спортсменів з порушеннями слуху, а також висловлюємо окрему велику подяку керівництву СФГУ за організацію і фінансування проведення цього важливого національного змагання.


Фото 5. Жіноча команда з баскетболу (Харків)

 

Фото 6. Чоловіча команда з баскетболу (Дніпропетровськ). 

Фото 8. Участники змагань. 

Представник СФГУ з баскетболу.

Лаврик Віталій

Social Like