Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

ПІДСУМКИ VI КЛУБНОГО КУБКА ЄВРОПИ З БАСКЕТБОЛУ

Третій день для українських команд результат видався протилежним.

Команда "Кондиціонер" з Харкова не змогла переграти сильну командою Каунаса і в підсумку поступилася з рахунком - 41:79. Вплинула втома, а у команди “Кондиціонер” була коротка лава складу команди.

Все таки, за три дні змагань в п'яти матчах наші дівчата завоювали 4 перемоги і отримали лише одну поразку, а в підсумку посіли 2 місце, 3 місце зайняла жіноча команда з Стамбула.

Склад комнади "Кондиціонер" (Харків): Москалець Юлія, Літвін Олеся, Бражникова Неля, Дубюк Ірина, Терещенко Аліна, Броницька Юлія та Малишевська Анастасія.

Тренера:

Щедрива Людмила та Кірсанова-Старонь Оксана.

фото 1.Віце-чемпіони серед жінок 2014 Харків.

В той ж день українська чоловіча команда “Дніпро” в півфінальному матчі з командою "Глорія" (Москва) не протязі гри мала перевагу, особливо вдалися далекі триочкові кидки у всіх українських хлопців. Але в останньому періоді суперники перегрупувалися та доклали всі свої резерви, але гра закінчилася всього на відстані одного очка і таким чином дніпряни перемогли чемпіона минулого V Клубного турніру з рахунком - 73:72.

Другий півфінал - "Мідас" Крит, Греція- "Гестас" Вільнюс, Литва- 48:81.

Матч за 3 місце: "Глорія" -"Мідас"- 77:50.

Фінал між одвічними суперниками з Литви та України розпочався по бойовому та до середини матчу проходив нарівні, а після перерви українці вже мали перевагу над суперниками та заслужено перемогли з рахунком 83:72!!! Молодці!!!

фото 2. Чемпіони серед чоловіків 2014 Дніпропетровськ

Склад команди чемпіонів: Фоменко Олександр, Гайдамака Павло, Раус Андрій, Букін Сергій, Кім Максим, Стрижевский Юрій, Діденко Олександр, Кузнєцов Олександр, Яковлєв Кирило, Рязанцев Павло, Смолянець Олексій, Вітер Олександр. Тренера: Каковкін Станіслав та Нетьора Юрій.

фото 3. Віце-чемпіони серед чоловіків 2014 Вільнюс

фото 4. Чемпіони серед жінок 2014 Каунас

фото 5. Нагородження.

Представник СФГУ з баскетболу серед спортсменів з порушеннями слуху

Лаврик В.

Social Like