Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

VII ЄВРОКУБОК З БАСКЕТБОЛУ

Сьомий турнір Єврокубку з баскетболу відбувся з 25 по 28 листопада 2015 року у місті Бергамо (Італія), в якому прийняли участь одинадцять чоловічих команд (Дніпропетровськ, Нюрнберг, Вільнюс, Адияман, Песаро, Ескішехір, Лондон, Глівіце, Тель-Авів, Бадалона і Москва) та пять жіночих команд (Харків, Вільнюс, Берлін, Стамбул та Палермо) з десяти країн з Європи. Кожна команда в середньому зіграла по 4 - 5 ігор з суперниками для виявлення сильніших.


Честь України захищали жіноча команда з Харкова та чоловіча з Дніпропетровська. Жіноча команда у складі Сєдєльникової М., Літвін О., Кулінок Т., Кальченко О., Москалець Ю., Савчук А., Лебідь Т., Дубюк І., Бражнікова Н. та Терещенко А. (тренери- Щедрива Л. і Кірсанова-Старонь О.) добре виступили в попередних змаганнях, перемігши всіх, але у фіналі програли вічним головним суперникам - литовчанкам.

Чоловіки з Дніпра також перемогли всіх на шляху до фіналу, в якому поступились команди Москви з різницею у чотири очки. Доля цього фінального матчу була непередбачуваною до самого кінця гри, хто переможе - виявилось тільки на останніх секундах.

Склад команди Дніпропетровська: Фоменко О., Шестеріков С., Кузнецов О., Раус А., Стріжевський Ю., Кім М., Яковлєв К., Рязанцев П., Мельниченко Д., Діденко О., Смолянець О. та Вітер О.

Оргкомітетом змагань були визначені найкращі гравці, які отримали памятні призи. Серед них пять наших баскетболістів - це Сєдєльнікова М., Савчук А., Фоменко О. та Рязанцев П. за номінацію "Кращі в команді турніру Єврокубку". Окремий приз та звання "Кращий захисник серед жінок" отримала Кулінок Тетяна.

Ці змагання були корисні в плані отримання додаткових навиків міжнародного змагального досвіду.

ФОТОРЕПОРТАЖ

           

          

Сєдєльникова Марта

Савчук Аліна

Фоменко Олександр

Рязанцев Павло

  

Офіційний сайт VII єврокубка з баскетболу: www.dibfeurocup2015.com

Результати змагань ТУТ

Представник СФГУ з баскетболу

Віталій Лаврик

Social Like
Joomla Plugins