Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2016 З БАСКЕТБОЛУ

Чемпіонат України з баскетболу серед глухих жінок відбувся у Києві з 11 по 14 квітня 2016 року. Змагання пройшли в баскетбольному спорткомплексі "Авангард" за участю трьох команд: Харьківської, Сумської та Кіровоградської областей. На жаль, команди Херсонської та Запорізької областей відкликали попередні заявки. Харьківська команда, яка є базовою збірною командою України, за рахунок переваги у класі перемогли суперників та стали переможцями Чемпіонату. Склад чемпіонів-2016:

Сєдєльникова М., Савчук А., Кальченко О., Літвін О., Кулінок Т., Бражникова Н., Москалець Ю., Терещенко А., Броницька Ю., Дубюк І., Мельничук Г. та Короленко М.

Сумська команда перемогла Кіровоградську обл., та завоювала срібну медаль.

Див.результати ТУТ.

За підсумками цього змагання головний тренер збірної команди України Щедрива Л.В. відібрала нових молодих перспективних баскетболісток до складу збірної команди.

Після закінчення змагань збірна команда України вирушила до бази у Пущу-Водицю на навчально-тренувальний збір для підготовки до Чемпіонату Європи з баскетболу, який відбудеться у Салоніках, в Греції у червні цього року.

ФОТОРЕПОРТАЖ
          

Команда з Кіровоградської обл.

Команда з Сумської обл.

Чемпіони-2016 (Харьківська обл.)

{/spoliers}

Представник СФГУ з баскетболу

Лаврик В.

Joomla Plugins