Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ ЛОДЗЬКОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ ГЛУХИХ

Лодзький спортивний клуб глухих в особі президента Томаса Романовського запросив дві жіночі баскетбольні команди з Харкова для участі у міжнародному турнірі з баскетболу серед глухих жінок. Турнір відбувся з 21 по 23 жовтня 2016 року у місті Лодзі (Польша) в спорткомплексі SPOLEM (баскетбольний центр). Після довгих візових формальностей та клопотань 20 жовтня зранку делегація виїхала з Харкову на потягах до Львова, там пересіли на два мікроавтобуси. Прибули в Лодзь вже ввечері 21 жовтня. Зупинились у чудовому та скромному готелі «BOSS». На жаль, не змогли приїхати з різних причин команди з Литви та Білорусі. Одночасно в цій спортивній програмі ювілея проходив волейбольний турнір, у якому прийняли участь чотири найсильніших чоловічих команди з Польщі.

Наша перша команда у складі М.Сєдєльникової, А.Савчук, О.Кальченко, Т.Кулінок, Н.Бражникової, Ю.Броницької та І.Дубюк у першій грі переграла команду м. Вроцлав з рахунком - 80:21.

Друга команда Харкова, по суті це наша перспективна молодь, у складі М.Короленко, А.Терещенко, Г.Мельничук, А.Обливанцевої, А.Бородіної, О.Хороших. та А.Сівакової, у важкій, впертій грі перемогла суперницю рахунком 48:32!! Після обіду перша команда показала клас баскетболу другій нашій команді з рахунком – 79:17.

 

Президент Лодзького спортивного клубу глухих Томас Романовський з ветеранами різних видів спорту серед глухих

Увечері на урочистому банкеті було святкування ювілею 90-річчя Лодзького Спортивного клубу глухих та вшанування міських ветеранів спорту, які в різні свої молоді роки захищали честь спорту глухих Лодзі та Польщі. Президент Польської Спортивної Асоціації Глухих Ярослав Янец вручив пам’ятні та цінні подарунки ветеранам та активістам клубу. Від гостей місцевий клуб отримав сувенірні подарунки. Наступного дня завершився третій тур, де наша перша команда переграла господарів, а друга – команду міста Вроцлав.

Кращим гравцем за рішенням оргкомітету визначили Савчук Аліну.

 Турнір був корисним в підготовчому етапі до Дефлімпійських Ігор та міжнародних змагань серед молоді. Хочемо подякувати СФГУ та тренерський штаб жіночої збірної команди за плідну роботу у забезпеченні участі в цьому турнірі.

 

Представник СФГУ з баскетболу

В.Лаврик

Social Like