Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Європейський Кубок з баскетболу. Підсумки.

Традіційно в кінці року, з 23 по 27 листопада, у восьмий раз відбувся Європейський Кубок з баскетболу серед клубів глухих спортсменів у «столиці чотирьох імперій»- Стамбулі (Туреччина).

На жаль, вперше за всю історію цих змагань у турнірі прийняли участь лише чотири чоловічі команди, це м.Москва (Росія), м.Дніпро(Україна), м.Фабріано(Італія) та господарі – Стамбул. Жіночих команд не було.

Змагання спочатку пройшли за коловою системою, де кожна команда грала зі всіма суперниками. Потім за результатами цього попереднього етапу вібулись фінальні матчі за 1-2 та 3-4 місця. Наша команда ДОС ДЮСШ з Дніпра стабільно та переконливо провела всі ігри і вийшла в фінал, де зустрілась з вічним суперником - командою з Москви.

Незважаючи на розгромну поразку у попередній грі, москвичі дали зрозуміти, що не збираються знову поступатися нашій команді. Але наші хлопці разом з тренерами зуміли показати таку гру, що Кубок на цей раз поїхав в Україну. Зробили чудову справу Ю.Стрижевський, К.Яковлєв, П.Рязанцев, А.Раус, М.Кім, О. Фоменко, О.Діденко, Д.Мельниченко, О.Кузнецов, С.Мясоєдов, С.Букін та П.Бондаренко, під керівництвом тренерів С.Каковкіна та Ю.Нетьори.

Результати змагань можно подивитись ТУТ.

Найкращим гравцем Єврокубку визначили нашого гравця - Олександра Фоменка.

ПРЕДСТАВНИК СФГУ З БАСКЕТБОЛУ

ВІТАЛІЙ ЛАВРИК 

Social Like