Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

ПЕРШІ КРОКИ ЮНІОРІВ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ

21-26 серпня 2017 року у місті Любліні (Польща) відбувся ІІІ молодіжний чемпіонат Європи U-20 з баскетболу серед глухих юніорок та юніорів, в якому прийняли участь 12 команд з сімох країн Європи: Литва, Росія, Іспанія, Польща, Туреччина, Білорусь та Україна.

Склад української команди юніорок: : Мельничук Ганна, Обліванцева Анжеліка, Бородіна Анастасія, Хороших Олена (Харківська область), Сівакова Анастасія та Сівакова Анна (Кіровоградська область), Красноглазова Катерина (м. Київ) і Бондаренко Любов (Запорізька область); тренери Щедрива Людмила, Кірсанова-Старонь Оксана та Щедрива Ганна.

Склад української команди юніорів: Куліков Олег, Пермінов Денис, Бичковий Данило та Одинокий Віталій (м. Київ), Кропивяньский Єгор, Ревенко Богдан, Ісмаїлов Расім, Безруков Ілля, Птиця Віталій, Білешко Кирило та Дерибас Ілля (Дніпропетровська область). Тренери Каковкін Станіслав та Нетьора Юрій.

Молодіжні команди також супроводжував і автор цих рядків Лаврик Віталій.

Чемпіонат Європи відбувся за коловою системою, змагання пройшли на високому рівні, всі команди мали хорошу підготовку та майстерність.

 

З першого дня юніорки з Туреччини, які мали досвід у дорослих міжнародних змагань, та юніори з Каталонської Іспанії показали лідерську гру та в подальшому переконливо перемагали всіх суперників та стали чемпіонами.

Підсумки чемпіонату серед юніорок:

1 місце - Туреччина 10 очок

2 місце Литва 9 очок

3 місце - Росія 8 очок

4 Польща 7 очок

5 Білорусь 6 очок

6 Україна 5 очок

Підсумки чемпіонату серед юніорів:

1 місце - Іспанія 10 очок

2 місце - Росія 9 очок

3 місце - Польща 8 очок

4 Литва 7 очок

5 Україна 6 очок

6 Туреччина 5 очок


Члени українських молодіжних команд мали наймолодший середній вік серед учасників, але на рівному змагалися з усіма суперниками. Ці змагання дали нашій молоді добрий міжнародний досвід та показали що у нас є здібний резерв для українського баскетболу. Висловлюємо подяку СФГУ, Укрцентру «Інваспорт», регіональним організаціям, спонсорам, тренерам та усім, які вирішили організаційні та фінансові питання, що спомогли виступ наших молодіжних команд на цій європейській арені.

Представник СФГУ Лаврик В. .

Social Like