Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2014 З БОРОТЬБИ

У м. Єреван (Вірменія) з 03 по 08 жовтня 2014 року на базі спортивного комплексу Вірменського товариства глухих відбувся І – ий чемпіонат світу з греко-римської та вільної боротьби серед кадетів та юніорів з порушеннями слуху.

У змаганнях прийняли участь спортсмени з 12 країн світу, а саме - з Росії, Ірану, Туреччини, України, Вірменії, Болгарії, Казахстану, Грузії, Туркменії, Бельгії, Канади та Узбекистану.

Збірна команда України, у зв’язку з складним часом в державі, замість можливих 10 кадетів та 8 юніорів, була представлена 4 кадетами та 7 юніорами.

Боротьба була дуже напруженою. Всі спортсмени, конкуруючи один з одним, завзято змагались за перемогу. Схватки йшли на рівних, що говорить про достатньо високу підготовку спортсменів усіх країн.

Збірна команда України у двох видах боротьби завоювала 14 медалей – 2 золоті, 5 срібних та 7 бронзових.

Серед кадетів медалі завоювали:

П.ІОбластьВагова категоріяГреко-римськаВільна
1 Спінул В. Миколаївська 58 кг 3 місце 3 місце
2 Майдан В. Одеська 63 кг 2 місце 3 місце
3 Латюк Н. Миколаївська 69 кг 2 місце 2 місце

Серед юніорів:

П.ІОбластьВагова категоріяГреко-римськаВільна
1 Карпяк В. Львівська 55 кг 3 мцсце ---
2 Повітчан О. Одеська 60 кг 2 місце 3 місце
3 Червоненко А. Одеська 84 кг 3 місце 1 місце
4 Антипенко В. Миколаївська 96 кг 2 місце 1 місце
5 Драган С. Одеська 120 кг 3 місце ---

Тренери збірної команди України з боротьби – головний тренер Антонов Д.О. та тренер Коєв Г.І. вважають виступ збірної команди України на цих змаганнях успішним. Але необхідно відзначити, що спортсменам в деяких вагових категоріях треба багато попрацювати над своїми технічними та тактичними діями. А всім членам збірної команди України - ні в якому разі не можна розслаблятись, адже попереду, в наступному, 2015 році у м. Тбілісі (Грузія) відбудеться чемпіонат Європи з вільної та греко – римської боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху та чемпіонат світу з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів з порушеннями слуху.

В цей складний час для нашої країни збірна команда України з боротьби змогла прийняти участь у таких важливих змаганнях и показати гідний результат. Всі спортсмени та тренери команди висловлюють велику подяку Спортивній федерації глухих України, всім спонсорам за надану фінансову та моральну підтримку.

Головний тренер збірної команди України з боротьби

Антонов Д.О.

Social Like