Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2014 р. З БОРОТЬБИ

За підтримки Українського центру «Інваспорт», Спортивної федерації глухих України та Миколаївського регіонального центру «Інваспорт» у м. Миколаїв на базі Палацу спорту УФВС з 28 по 31 жовтня 2014 відбулисяі чемпіонати України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху.

Активну участь у двох чемпіонатах України взяли кращі борці з Вінницької, Сумської, Тернопільської, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Харківської, Рівненської, Чернівецької областей та м.Києва. Професійне суддівство двох чемпіонатів було забезпечено головним суддею чемпіонатів - суддею національної категорії Васильєвим К.В.

У греко-римському стилі спортсмени змагалися з 28 по 29 жовтня. Свою майстерність на килимі показали 54 спортсмени.

Чемпіонами України 2014 р. з греко-римської боротьби стали: Троян Г. (59кг), Одеська обл.; Красоцкій А. (66кг), Миколаївська обл.; Бойчук С. (71кг), Чернівецька обл.; Цуркан А. (75 кг), Одеська обл.; Гетманченко С. (80 кг), Одеська обл.; Ященко Р. (85 кг) м Київ; Антипенко В. (98 кг), Миколаївська обл.; Мінченко С. (130кг), Одеська обл.

Дуже красиві сутички пройшли у вагових категоріях 59 кг, 66 кг і 98 кг. Молоді перспективні спортсмени Троян Г. (59 кг) і Антипенко В. (98 кг) у півфіналах перемогли призерів Дефлімпійських ігор відповідно Малишевського С. і Ткаченко А. У ваговій категорії 66 кг. у фіналі Красоцкій В. здобув перемогу над призером Дефлімпійських ігор Бутенко В.

Вільна боротьба проходила з 30 по 31 жовтня. У змаганнях взяли участь 49 спортсменів. Звання чемпіона України 2014 р. з вільної боротьби завоювали: Сущевський С. (57кг), Сумська обл.; Камбур А. (61кг), Одеська обл; Корепанов В. (65 кг), Миколаївська обл.; Фомін Д. (70 кг), Херсонська обл; Таушанжі І. (74 кг), Одеська обл.; Червоненок А . (86 кг), Одеська обл.; Антипенко В. (97 кг) Миколаївська обл.; Мінченко С. (125 кг), Одеська обл.

У ваговій категорії 70 кг. краще за всіх показав себе молодий, перспективний спортсмен Фомін Д. (Херсонська обл.).

Головний тренер збірної команди України з боротьби Антонов Д.А. зазначив: «На цих змаганнях я переглянув всіх спортсменів і радує те, що є гідна зміна нашим іменитим спортсменам. Молоді перспективні борці з кожним роком удосконалюють свою майстерність. Слід зазначити, що проведення цих чемпіонатів України стало великою підмогою в підготовці збірної команди України до чемпіонату Європи серед спортсменів з порушеннями слуху, який відбудеться 10 - 15 жовтня 2015 року та чемпіонату світу серед кадетів та юніорів, який відбудеться 10 - 15 листопада 2015 в Тбілісі (Грузія). У зв'язку з тим, що на світовій арені зросла конкуренція в вільній та греко-римській боротьбі, нашим спортсменам необхідно пам'ятати, що не можна розслаблятися. Необхідне поствійне підвищення своєї майстерності, беручи участь у змаганнях серед чуючих спортсменів».

 

Представник СФГУ з боротьби

Георгій Коев.

Social Like