Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧУ 2018 з боротьби (юніори та кадети)

З 14 по 16 березня 2018 року у м. Миколаїв Українським центром «Інваспорт», Спортивною федерацією глухих України, Миколаївським регіональним центром «Інвспорт» було вперше проведено чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху (юніори та кадети).

У чемпіонаті України прийняли участь 56 спортсменів з 12 областей: Вінницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької областей та м. Київ.

Особиста першість визначалась згідно нових діючих правил ОСБ (Об’єднаний світ боротьби), а саме змагання проводились у 10 вагових категоріях у кожному виду боротьби.

Найбільшу кількість медалей завоювала команда Одеської області, яка була представлена 12 спортсменами – 19 медалей (11 золотих, 6 срібних та 2 бронзових). Дуже гарну, технічну боротьбу показали молоді перспективні спортсмени з Херсонської області Вертегел Павло, 2001 р.н. та Глухов Володимир, 2002 р.н. (тренер Шейко Д.), з Луганської області Ноженко Юрій, 2002 р.н. (тренер Федченко О.), з Одеської області Петров Федір, 2003 р.н., Голіченко Дмитро, 2002 р.н. (тренер Терзі С.), Земляков Віктор, 2002 р.н. (тренер Коєв І.Г.), а також спортсмен з Миколаївської області Янков Дмитро, 2001 р.н. (тренер Снігір І.). За результатами виступу спортсмени були відібрані до резерву національної збірної команди України серед інвалідів з вільної та греко-римської боротьби.

В нагороджені переможців та призерів змагань приймали участь члени оргкомітету, заслужені тренери, спортсмени, ветерани боротьби та віце-президент СФГУ Гриценко В.С.

Головний тренер збірної команди України з боротьби ЗТУ, ЗПФКіСУ Антонов Д.О. від імені спортсменів та тренерів виразив слова великої вдячності Українському центру «Інваспорт», Спортивній федерації глухих України, організаторам змагань – Миколаївському регіональному центру «Інваспорт», за те що на вищому рівні було проведено цей дуже важливий спортивний захід. Також він виразив сподівання, що змагання серед кадетів та юніорів на всеукраїнському рівні будуть проводитись щорічно.

 

Фоторепортаж

>>>Протоколи змагань будуть пізніше<<<

Представник СФГУ з боротьби

Георгий Коев

Social Like
Joomla Plugins