Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2018 з боротьби

 

З 4 по 6 квітня 2018 року у м. Херсон Українським центром «Інваспорт», Спортивною федерацією глухих України, Херсонським регіональним центром «Інвспорт» було проведено чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед глухих спортсменів. Змагання відбулися на базі спортивного комплексу Херсонського вищого училища фізичної культури.

Головним суддєю змагань виступив суддя міжнародної категорії Іздебський В.І.

У чемпіонаті України прийняли участь 65 спортсменів з 7 областей: Вінницької, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Сумської областей та міста Київ.

Особиста першість визначалась згідно нових діючих правил ОСБ (Об’єднаний світ боротьби), а саме змагання проводились у 10 вагових категоріях у кожному виді боротьби.

Найбільшу кількість медалей завоювала команда Одеської області, яка була представлена 16 спортсменами, які вибороли 23 медалей (11 золотих, 9 срібних та 3 бронзових).

За результатами виступу були відібрані спортсмени, які у складі національної збірної команди України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху будуть готуватись та брати участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться у 2019 році у Молдові.

Кращу технічну боротьбу на цих змаганнях показали молоді перспективні спортсмени: Єлхін Владислав (Херсонська обл.), Юкша Дмитро, Бойчук Сергій, Мандрик Микола (Одеська обл.). Серед спортсменів основного складу збірної команди України дуже красиву та технічну боротьбу у ваговій категорії 57 кг показав МСУ Сушевський Сергій (Сумська область).

В нагороджені переможців та призерів змагань приймали участь члени оргкомітету, заслужені тренери, спортсмени, ветеран боротьби – шестикратний чемпіон Всесвітніх ігор глухих ЗМСУ Панін Василій. Головний тренер збірної команди України з боротьби ЗТУ, ЗПФКіСУ Антонов Д.О. та представник СФГУ з боротьби, ЗМСУ, ЗТУ, ЗПФКіСУ Коєв Г.І. від імені спортсменів та тренерів виразили слова великої вдячності Українському центру «Інваспорт», Спортивній федерації глухих України, організаторам змагань – Херсонському регіональному центру «Інваспорт», за те що на вищому рівні було проведено цей дуже важливий спортивний захід.

Представник СФГУ з боротьби

Георгий Коев

Social Like