Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2015 з боулінгу

З 23 по 28 березня у м. Полтава, в боулінг-клубі "Турбіна” проводився 6-й чемпіонат України з боулінгу серед спортсменів з порушеннями слуху.

У змаганнях прийняли участь 66 спортсменів з 9 областей України та м.Києва.

У програмі змагань крім індивідуального та парного заліку, заліку трійок і «Мастерс», вперше внесли заліки «П'ятірка» і «Абсолют», де розігрувалися по 6 комплектів медалей серед жінок і чоловіків.

За традицією багатий улов медалей назбирала команда Полтавської області. Прогнозовано і приємно порадував нас своїм особистим рекордом Яловега Владислав, який на цьому чемпіонаті завоював всі 6 золоті медалі.

Жінки:

Володарями титулу «Чемпіон України» в «Мастерс» 6-го Чемпіонату України стали: Владислав Яловега (Полтавська) і Ковальчук Катерина (Полтавська), 2 місце посіли Вадим Данілюк (Одеська) і Величко Дарина (Київ) ,3 місце у Яловегі В'ячеслава (Полтавська) та Трубіной Людмілі (Запоріжська).

Кращі результати за одну гру на весь турнір серед чоловіків: Яловега В'ячеслав -267 кеглів і серед жінок: Болтовніна Олена - 256 кеглів.

Варто відзначити, що змагання пройшли на високому рівні на чолі з головним суддею змагань Кондратенко Д.В., також хочеться окремо відзначити і подякувати за відмінну роботу та організацію Чемпіонату Україні з боулінгу Верещаку А.Ю.,начальника Полтавського облцентру «Інваспорт».