Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ-2015 З БОУЛІНГУ

У Болоньї, Італія з 20 по 30 травня проводився III-й Чемпіонат світу з боулінгу серед спортсменів з порушеннями слуху. В ньому взяли участь команди з 26 країн світу (119 чоловіків та 73 жінки), які боролися за 6 комплектів нагород у індивідуальному і парному заліках, заліку трійок, командному заліку п'ятірок, абсолютному заліку і «Мастерс» серед чоловіків і жінок.

Найсильніших боулерів світу приймав боулінг-клуб Reno Bowling Center з 24 доріжками. Команда України виступала у складі 12 спортсменів і зайняла загальнокомандне 6 місце у неофіційному заліку, здобувши 2 медалі (срібло та бронза).

Першими у програмі змагань були індивідуальні заліки серед чоловіків і жінок.

В індивідуальному розряді кращою у нас була Ковальчук Катерина. Вона зайняла 14 місце. Болтовніна Олена на 43 місці, Величко Дарина на 45 місці, Д'яченко Алла на 47 місці, Семізенко Вікторія на 48 місці і Трубіна Людмила на 63 місці.

Кращим серед наших чоловіків став Данилюк Вадим , який зайняв 8 місце. Владислав Яловега на 32 місці, Яловега В'ячеслав на 48 місці, Майєр Ростислав на 67 місці, Трубін Сергій на 78 та Жуков Олег на 97 місці.

Серед жінок в парному заліку перша українська пара (Семізенко Вікторія та Д'яченко Алла) зайняла 5 місце. Друга пара (Болтовніна Олена - Ковальчук Катерина) - на 7 місці. Третя пара (Величко Дарина - Трубіна Людмила) - на 20 місці.

Ми дуже сподівалися на успішний виступ наших чоловічих пар. Яловега Владислав і Данилюк Вадим у парі виправдали наші очікування і після кваліфікаційних змагань зайняли 2 місце і пройшли до напів-фіналу. У напів-фіналі зіграли одну гру з парою зі США. Видовищною та цікавою була гра у останньому фреймі і різниця всього в одну кеглю вирішила результат гри на нашу користь. У фіналі пара шведів, яку представляли сильний, молодий спортсмен третього покоління Антон Елафсон і досвідчений ветеран Ендерс Нордел , виявилася сильнішою і, таким чином, наші хлопці здобули срібні нагороди.

Друга пара (Майєр Ростислав – Яловега В'ячеслав) зайняла 14 місце, Трубін Сергій і Жуков Олег - на 29 місці.

У змаганнях серед жіночих трійок за нашу першу жіночу трійку грали Д'яченко Алла, Ковальчук Катерина та Семізенко Вікторія, які зайняли 5 місце. Друга наша трійка (Болтовніна Олена, Величко Дарина, Трубіна Людмила) - на 13 місці.

Трійка наших чоловіків у складі Данилюка Вадима, Яловеги Владислава, Трубіна Сергія, на жаль, у важкій боротьбі зайняла 5 місце. Друга наша трійка (Жуков Олег, Майєр Ростислав та Яловега В'ячеслав) - на 29 місці.

Змагання серед команд-п'ятірок були проведені протягом 2-х днів. У перший день спортсмени змагалися на доріжці з короткою частиною натирки маслом, 35 футів (приблизно 12 метрів). Зранку змагалися чоловічі команди. У наших не склалася гра у цій непростій програмі змагань і після трьох ігор команда зайняла лише 9 місце. Для проходу до півфіналу нашим хлопцям не вистачило 340 очки.

Жіночна команда також мала проблеми на доріжці з коротким натиранням маслом(натерта приблизно 1/4 частина доріжки). Після 3-ігор жінки зайняли 6 місце. Не вистачило 79 очки до важливого прохідного 4 місця, яке посіла сильна, досвідна команда Швеції.

Іграми на доріжці з довгою натиркою маслом (¾ доріжки) у другий день завершилися командні змагання як у жінок, так і у чоловіків. Чоловікам на доріжці з довгою натиркою маслом гра далася трохи легше, ніж на доріжці з короткою натиркою маслом. Але хлопці не змогли створити диво і скоротити розрив і перемістилися на підсумкове 11 місце.

Наша жіноча команда у другому блоці (етапі) зробила диво, дівчата боролися за кожну кеглю. У п'ятій партії гри дівчата змогли скоротити відставання й обігнати шведську команду з різницею в 35 кеглів. У останній шостій партії гри дівчатам вдалося утримати свою перевагу і потрапити до півфіналу , залишивши за бортом шведську команду. Але у півфіналі нашим не вистачило ігрового досвіду і у підсумку програли дуже сильній команді з Південної Кореї та зайняли почесне 3 місце.

За програмою абсолютних змагань (24 гри) наші спортсмени у підсумку зайняли наступні місця:

 

У групу ТОП-24 кращих серед чоловіків і жінок за сумою 24 ігор потрапили:

За програмою Майстер-фіналу у першому колі стикових ігор програли і вибули з подальших змагань Данилюк Вадим та Ковальчук Катерина. На жаль не змогли пройти до подальших змагань і інші наші спортсмени - у другому колі зупинилися і не змогли пройти у наступне коло стикових ігор Величко Дарина, Д'яченко Алла та Яловега Владислав.

Неофіційна підсумкова залікова таблиця медалей серед країн-учасниць:

Хочу висловити від імені всієї команди слова подяки СФГУ, НКСІУ та Укрцентру «Інваспорт» за забезпечення і фінансування поїздки на чемпіонат Світу з боулінгу у таких важкий політичних та економічних умовах в нашій державі.

Додаткові фото

        

 

Шокота Іван представник СФГУ

Додаткову інформацію можна отримати на сайті: www.wdbcitaly2015.com та на соціальній сторінці www.facebook.com/wdbcitaly2015

Social Like
Joomla Plugins