Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки 8-го чемпіонату України 2017 з боулінгу

В м. Києві з 20 по 25 березня 2017 р. пройшов VIIІ чемпіонат України з боулінгу серед глухих спортсменів.

В змаганнях участь прийняли спортсмени із 9 регіонів: Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Львівська, Одеська, Полтавська, Чернігівська області та м. Київ.

Кількість спортсменів склали 62 особи (32 чоловіки та 30 жінок). У цьому чемпіонаті вперше провели новий формат змагань, взятий з міжнародних змагань з боулінгу.

Протягом декількох чемпіонатів йде цікава тенденція: кількість жінок-учасниць постійно збільшується та в майбутньому прирівняється до кількості чоловіків.

У перший день приїзду до офіційної практики було проведено жеребкування програми «масла» та вибрали 2 програми «масел»: Мельбурн-37 футів і Сеул - 39 футів. На другий день змагань в індивідуальному заліку програма «масла» Мельбурн для багатьох була сюрпризом, як то кажуть, перший млинець «комом». Дуже важко було грати за цією програмою, тільки кілька гравців зуміли показати хорошу гру і відповідно посіли призові місця. Багато досвідчених гравців починають розуміти цю непросту програму і далі покращують свої результати.

Жінки:

Володарями титулу «Чемпіон України» у «Майстер-фіналу» 8-го Чемпіонату України стали: Данилюк Вадим (Одеська) і Д'яченко Алла (Одеська), 2 місце - Яловега Владислав (Полтавська), Величко Дарина (м.Київ), 3 місце у Трубіна Сергія (Запорізька), Щербакова Дмитра (Одеська) та у Трубіної Людміли (Запорізька) і Ковальчук Катерини (Полтавська).

За підсумками змагань і тренувальних зборів протягом 2-х років сформується основний склад кандидатів на ДІ-2017, де по 6 кращих чоловіків і жінок будуть боротися за призові місця і захищати честь і гідність нашої держави.

Хочу сказати від імені учасників слова великої вдячності організаторам змагань - Українському центру «Інваспорт», Спортивній федерації глухих України, Київському міському центру «Інваспорт» за проведення спортивного заходу на відмінному рівні.