Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Шлях збірної України з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху до участі у чемпіонаті Європи 2015 року

З 26 по 30 червня 2014 року збірна команда України з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху знаходилася у м. Афіни (Греція), де брала участь у кваліфікаційному відбірковому матчі до VIII чемпіонату Європи. Гра відбулася з відповідною командою збірної Греції.

Делегація з України у кількості 21 чоловік (17 спортсменів, 3 тренера та масажист) прибула до Афін 26 червня. 27 червня з 16.00 до 17.00 наша збірна використала надану можливість провести тренування на стадіоні «Панатінаїкос».

Сама відбіркова гра розпочалася 28 червня 2014 року о 15.00. Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь України. Гол у першому таймі забив Танчик М. У другому таймі проявив себе Рій В., який забив 2 голи. У підсумку, збірна команда України виграла у збірної команди Греції з рахунком 3:0.

На матчі були присутні уболівальники - представники консульства України та українська діаспора в Греції. На наступний день після гри нашій команді з боку організаторів матчу була надана гарна автобусна екскурсія по узбережжю Середземного моря.

Фото з матчу Греція-Україна дивитеся ТУТ.

А з 14 по 23 липня у с. Поляна Свалявського району Закарпатської області на базі «Олімпієць» пройшов навчально-тренувальний збір збірної команди України з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху з метою її підготовки до участі у кваліфікаційному відбірковому матчі до VIII чемпіонату Європи між командами України та Чехії. У НТЗ прийняли участь 26 осіб (22 спортсмена, 3 тренера та масажист).

Протягом НТЗ були проведені 3 товариські гри між збірною командою України серед спортсменів з порушеннями слуху та місцевими командами футбольного клубу «Поляна»

З 24 по 27 липня НТЗ було продовжено у м. Ужгороді, де 25 липня збірній команді України надали можливість провести тренування на стадіоні «Спартак». У цей ж день до Ужгорода приїхала команда Чехії, яку зустрічали генеральний секретар СФГУ Гриценко В. та начальник Закарпатського регіонального центру «Інваспорт» Чегіль А. В день приїзду збірній команді Чехії також була надана можливість провести тренування на тому ж стадіоні.

26 липня з 15.00 на ужгородському стадіоні «Спартак» відбувся кваліфікаційний матч до VIII чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху між збірними командами України та Чехії. У першому таймі 3 голи у ворота збірної команди Чехії забив Рій В. та 1 гол забив Верещака О., таким чином перший тайм завершився з рахунком 4:0. У другому таймі по 1-му голу забили Кара О., Рій В. та Юзьків В. У підсумку збірна команда України виграла у збірної команди Чехії з рахунком 7:0.

На матчі були присутні високі гості - віце-президент ЕДСО Сандугей В., член виконкому ЕДСО Панські О., генеральний секретар Міжнародного Шахового Комітету глухих Кулаков І., та десь 300 уболівальників – мешканців та гостей м. Ужгорода.

Фото з матчу Україна – Чехія дивитеся ТУТ

Перемоги збірної України з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху у вищевказаних матчах надали їй гарантовану участь у 2015 році в чемпіонаті Європи з футболу, який відбудеться у м. Ганновер (Німеччина).