Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Новини про турнір з міні-футболу

Дніпродзержинський Центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" при підтримці департаменту молоді та спорту міської ради 24 квітня провів відкритий міський турнір з міні–футболу серед глухих спортсменів. У змаганнях прийняли участь команди з Києва, Кривого Рогу, Черкас, Дніпропетровська та Дніпродзержинська.

Як повідомив начальник Дніпродзержинського комунального закладу "Інваспорт" Юрій Коновалов: “Всі матчі пройшли у гострій боротьбі. На майданчику СК "Промінь" розвертались справжні футбольні баталії. Усі команди показали порівняно високий клас. Хочеться відзначити технічну гру молодої команди із столиці України, але нажаль до трійки лідерів вона не потрапила”.

А призерами турніру стали колективи Дніпропетровська, Черкас та перша команда Кривого Рогу. Найкращим гравцем турніру став Андрій Каменський з команди міста Черкаси.

Найвлучнішим став бомбардир Дмитро Басанський з Дніпропетровська. Звання найращого голкіпера отримав Олександр Назаров із Кривого Рогу. Всі вони були нагороджені призами та грамотами. Команди-переможці отримали кубки, медалі, грамоти від департаменту молоді та спорту Дніпродзержинської міської ради та Центру фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт". Департамент молоді та спорту, центр фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" висловлюють щиру подяку Голові Правління ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" Сергію Леонідовичу Сидорову за безкоштовне надання спортивної бази для проведення змагань.

>>>Таблиця результатів<<<

Член ВК Дніпропетровського осередку СФГУ

Сергейчик І.П

Social Like