Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Спартакіада «Повір у себе» | Футбол

З 21 по 26 квітня 2018 в селі Баранинці (Закарпатська область) відбулися відбірні змагання XXV Спартакіади "Повір у себе" з футболу серед дітей з інвалідністю, присвяченій 27-ї річниці Незалежності України.

Ігри проводилися на двох спортивних майданчиках з штучними покриттями в спортивному комплексі «Зинедин». У відбірковому змаганні взяли участь 7 команд з різних областей України та м.Київ, які були розподілені по 2 групи .

У складі групі «А»: Закарпатська обл., Полтавська обл., Запорізька обл., Тернопільська обл.

В групі «Б»: Харківська обл., Рівненська обл., Львівська обл., м.Київ.

22 квітня відбулося церемонія відкриття Спартакіади «Повір у себе» з футболу серед дітей з інвалідністю. Після цього всі діти здавали контрольні нормативні дані загальної фізичної підготовки.

У групі «А» впевнено виступила команда з Закарпатської обл., яка здобула перемоги у всіх матчах з великими рахунками. Вона достроково вийшла у фінал.

У групі «Б» фаворитами були дві команди: з Харківської обл. та м.Київ. В останньому турі, їх особиста зустріч закінчилася нічиєю 5:5. Завдяки кращій різниці м'ячів, харківчани вийшли у фінал. Для визначення других фіналістів, були проведені стикові матчі між командами, які зайняли друге місце в групах.

Команда м. Києва зіграла з командою Запорізької обл. Кияни були фаворитом у цій грі, матч завершився нічиєю 2:2. Призначили додаткові пенальті. Запорізькі козаки всі точно пробили (5:4) і вийшли у фінал.

Гра між командами Рівненської обл. та з Полтавської обл., закінчилося з рахунком 2:10.

У фінальну частину, яка буде проводена у м.Одеса, потрапили команди: Закарпатської обл., Харківської обл., Полтавської обл. та Запорізької обл.

Хочу віддячити організаторів цього турніру Закарпатський регіональний центр Інваспорт за відмінну підготовку!

Команди

Закарпатська обл.

Запорізька обл.

м.Київ.

Рівненська обл.

Тернопільська обл.

Харківська обл.

Львівська обл.

Полтавська обл.

Фоторепортаж

Результати змагань

Головний суддя, тренер зб.України U21

Таймазов В.В.

Social Like
Joomla Plugins