Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2018 з футболу (фінал)

 

У період з 08 по 15 жовтня 2018 року в м. Івано-Франківськ відбулися фінальні змагання чемпіонату України з футболу серед глухих спортсменів. Всього взяли участь 6 команд з різних регіонів України: Івано-Франківська обл., Тернопільська обл., Миколаївська обл., Полтавська, Одеська обл. та м.Київ.

Необхідно відмітити, що фінальні змагання були організовані і проведені на високому рівні Івано-Франківським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» спільно з Івано-Франківської обласної федерації футболу, який надав  стадіон "Хет-трик Арена" для проведення чемпіонату України з футболу серед глухих спортсменів. Учасники змагань були забезпечені якісним житлом та харчуванням. Головний суддя змагань - Тарас Клим, який відмінно працював в цьому чемпіонаті, також хочу зазначити, що суддівська колегія працювала добре, яка призначала нову бригаду суддів на кожний матч.

Результати змагань:

За порушення Регламенту чемпіонату України з футболу (фінал) серед спортсменів з порушеннями слуху в частині допуску до гри футболістів з дисциплінарними санкціями (дві "жовті" картки) зарахували технічну поразку (-:+) збірній команді Одеської області в матчі проти збірної команди Миколаївської області.

- Кращий бомбардир - Ушаков Євгеній (Миколаївська обл. 5 - голів);

- Кращий воротар - Лизогуб Євгеній (Івано-Франківська обл.);

- Кращий гравець - Рєутов Ігор (Полтавська обл.).

За підсумками чемпіонату був затверджений список футболістів, які продовжать свою підготовку в збірній команді України до чемпіонату Європи в м. Іракліон (Греція). Тож побажаємо їм успіхів!!!

Подяка начальнику Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Івану Балагутрак за відміну організацію проведення чемпіонату України з футболу серед глухих спортсменів.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Команда Івано-Франківської обл.

Команда м.Києва

Команда Миколаївської обл.

Команда Одеської обл.

Команда Полтавської обл.

Команда Тернопільської обл.

 

Представник СФГУ з футболу

Пастушенко О.В.

Social Like
Joomla Plugins