Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2019 з футболу (зона С)

 

В період з 18 - 23 квітня 2019 року в м. Івано-Франківську на стадіоні «Хет – трик Арена» відбувся чемпіонат України з футболу (зона С) серед спортсменів з порушеннями слуху, в якому взяли участь збірні команди від п’яти областей України:

1. Івано-Франківська область;

2. Львівського область;

3. Тернопільська область;

4. Закарпатського область;

5. Рівненського область;

19 квітня 2019 року 14:45 год. відбулось урочиста церемонія відкриття змагань.

УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ ПРИВІТАЛИ:

- Начальник управління спорту Івано-Франківської ОДА, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Оклієвич Орест Євгенович.

- Заступник директора Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Магас Андрій Васильович.

На урочистій церемонії відкриття також були:

- Начальник Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Заслужений працівник фізичної культури і спорту України- Балагутрак Іван Іванович.

- Начальник Івано-Франківського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» - Василюк Марія Олексіївна.

- Голова Івано-Франківського обласного осередку глухих - Атаманюк Валерій Миколайович.

Головний суддя змагань – заслужений працівник фізичної культури та спорту України - Клим Тарас Петрович (асистент арбітра FIFA) привітав учасників змагань, представив основний склад суддівських бригад і ознайомив учасників та представників команд з календарем проведення ігор:

 Завершились змагання в зоні С перемогою команди Івано-Франківської області. Вихованці тренера Сергія Лагути вибороли путівки у фінальний етап чемпіонату, який у жовтні 2019 року проходитиме у м. Львові де суперниками будуть збірні команди від Полтавської, Київської, Одеської та Миколаївської областей.


Social Like