Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки проведення чемпіонату України з футзалу 2014

З 09 по 12 жовтня 2014 року в м. Полтава відбувся чемпіонат України з футзалу серед спортсменів з порушеннями слуху. Ці змагання відбулися завдяки Спортивній федерації глухих України, яка виділила кошти на проведення цього заходу і спільно з Полтавським регіональним центром «Інваспорт» провела ці змагання на високому рівні. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Дробідько О.Б.

Вісім найсильніших команд України розділилися на 2 підгрупи по 4 команди. За підсумками ігор в підгрупах місця розподілилися так:

В останній день змагань (12 жовтня 2014р.) відбулися стикові матчі, які і розставили команди в чемпіонаті по зайнятим місцям. Матчі проходили цікаво та в напруженій атмосфері, бо учасники змагань чудово розуміли, що за підсумками чемпіонату буде складена збірна команда України з футзалу, яка продовжить підготовку до чемпіонату Європи в листопаді місяці цього року в м. Софія (Болгарія).

В останній день місця в чемпіонаті розподілилися так:

За 7-8 місце – Дніпропетровська обл. – Черкаська обл. 6:5

За 5-6 місце – Луганська обл. – Київська обл. 8:1

За 3-4 місце – м. Київ – Одеська обл. 7:0

За 1-2 місце – Полтавська обл. – Тернопільська обл. – 10:5

Тож привітаємо полтавчан з чудовою перемогою, які вже неодноразово довели, що вони є кращими футзалістами.

Полтавським регіональним центром організовано закриття змагань, де були присутні начальник центру – Верещака О.Ю., технічний делегат СФГУ – Пастушенко О.В., народний депутат України – Бублик Ю.В., президент Полтавського обласного осередку СФГУ – Усенко Л.В. Переможці були нагороджені кубками та грамотами. Було визначено кращих гравців чемпіонату, ними стали:

Кращий воротар – Українець Д. (м. Київ);

Кращий захисник – Кілик І. (Тернопільська обл.);

Кращий нападаючий – Рій В. (Полтавська обл.);

Кращий бомбардир – Верещака О. (Полтавська обл.),

які отримали пам’ятні призи.

На церемонії закриття також привітали подарунками Лагуту Сергія – тренера команди Луганської області з його 55-річчям.

Після закінчення чемпіонату 15 кращих гравців залишилися в м. Полтава на навчально-тренувальний збір для підготовки до чемпіонату Європи. Тому побажаємо нашій команді яскравої та гідної перемоги!

З календарем ЧУ з футзалу можете ознайомитися ТУТ

 

Начальник Полтавського регіонального центру «Інваспорт»

Верещака О.Ю.

Social Like