Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2017 з футзалу

з 13 по 19 березня 2017 року у спортивному комплексі "Розсошенці" однойменного села Полтавської області відбулись ігри заключного туру групового етапу чемпіонату України з футзалу серед глухих спортсменів. Всього у цьому чемпіонату взяли участь 16 областей України (див. групову таблицю). Змагання пройшли в закритому приміщенні на штучному покритті згідно правил FIFA. Ігри проводилися у підгрупах за коловою системою. Чемпіоном з футзалу 2017 року стала команда Полтавської області. Результати змагань наведені нижче.

ГРУПА А

Команди

В

Н

П

М'ячи

Очки

1

Полтавська область

3

0

0

29 - 2

9

2

Харківська область

1

0

2

12 - 23

3

3

Запорізька область

0

0

3

6 - 20

0

4

Дніпровська область

2

0

1

10 - 12

6

 

14.03 (вівторок)

15:00 Полтавська область - Дніпровська область - 7:0 (2:0)

16:10 Харківська область - Запорізька область - 7:4 (1:3)

15.03 (середа)

15:00 Запорізька область - Дніпровська область - 1:5 (1:4)

16:10 Полтавська область - Харківська область - 14:1 (8:0)

16.03 (четвер)

15:00 Харківська область - Дніпровська область - 4:5 (2:4)

16:10 Полтавська область - Запорізька область - 8:1 (5:1)

 

ГРУПА Б

Команди

В

Н

П

М'ячи

Очки

1

Тернопільська область

2

1

0

19 - 4

7

2

Волинська область

0

1

2

6 - 22

1

3

Закарпатська область

2

1

0

15 - 5

7

4

Київська область

0

1

2

5 - 14

1

 

14.03 (вівторок)

08:00 Тернопільська область - Київська область - 5:0 (2:0)

09:10 Волинська область - Закарпатська область - 1:7 (1:3)

15.03 (середа)

08:00 Закарпатська область - Київська область - 5:1 (2:0)з

09:10 Тернопільська область - Волинська область - 11:1 (4:0)

16.03 (четвер)

08:00 Волинська область - Київська область - 4:4 (3:1)

09:10 Тернопільська область - Закарпатська область - 3:3 (1:1)

 

ГРУПА В

Команди

В

Н

П

М'ячи

Очки

1

м. Київ

3

0

0

18 - 5

9

2

Львівська область

0

0

3

1 - 24

0

3

Черкаська область

1

0

2

13 - 13

3

4

Івано-Франківська область

2

0

1

8 - 16

6

 

14.03 (вівторок)

10:20 м. Київ - Івано-Франківська область - 3:1 (0:1)

11:30 Львівська область - Черкаська область - 0:6 (0:3)

15.03 (середа)

10:20 Черкаська область - Івано-Франківська область - 3:6 (1:2)

11:30 м. Київ - Львівська область - 8:0 (2:0)

16.03 (четвер)

10:20 Львівська область - Івано-Франківська область - 1:10 (0:5)

11:30 м. Київ - Черкаська область - 7:4 (1:2)

 

ГРУПА Г

Команди

В

Н

П

М'ячи

Очки

1

Одеська область

3

0

0

19 - 1

9

2

Херсонська область

0

0

3

6 - 19

0

3

Рівненська область

1

0

2

9 - 21

3

4

Миколаївська область

2

0

1

15 - 5

6

 

14.03 (вівторок)

12:40 Одеська область - Миколаївська область - 2:1 (1:0)

13:50 Херсонська область - Рівненська область - 4:5 (1:2)

15.03 (середа)

12:40 Рівненська область - Миколаївська область - 3:8 (2:3)

13:50 Одеська область - Херсонська область - 8:2 (4:1)

16.03 (четвер)

12:40 Херсонська область - Миколаївська область - 0:6 (0:2)

13:50 Одеська область - Рівненська область - 9:1 (5:0)

17.03 (п'ятниця)

За 9 - 16 м.

08:00 - А4 Запорізька область - Б3 Київська область - 6:2 (0:1)

09:10 - А3 Харківська область - Б4 Волинська область - 8:3 (2:2)

10:20 - В4 Львівська область - Г3 Рівнeнська область - 2:4 (1:1)

11:30 - В3 Чeркаська область - Г4 Хeрсонська область - 6:0 (2:0)

 

За 1/4 фіналу

12:40 - В1 м. Київ - Г2 Миколаївська область - 7:0 (2:0)

13:50 - В2 Івано-Франківська область - Г1 Одeська область - 4:1 (2:0)

15:00 - А1 Полтавська область - Б2 Закарпатська область - 14:2 (4:0)

16:10 - А2 Дніпровська область - Б1 Тeрнопільська область - 0:9 (0:4)

18.03 (субота)

За 13 - 16 м.

08:00 Програвші гри А4/Б3 Київська область - В3/Г4 Хeрсонська область 4:0 (0:0)

09:10 Програвші гри В4/Г3 Львівська область - А3/Б4 Волинська область 4:8 (1:5)

За 9 - 12 м.

10:20 Переможці гри А4/Б3 Запорізька область - В3/Г4 Чeркаська область - 5:4 (2:2)

11:30 Переможці гри В4/Г3 Рівнeнська область - А3/Б4 Харківська область - 6:4 (3:1)

 

За 5 - 8 м.

12:40 Програвші гри В1/Г2 Миколаївська область - А2/Б1 Дніпровська область - 4:1 (1:1)

13:50 Програвші гри А1/Б2 Закарпатська область - В2/Г1 Одeська область - 2:16 (2:7)

 

За 1/2 фіналу

15:00 Переможці гри В1/Г2 м. Київ - А2/Б1 Тeрнопільська область - 5:1 (1:0)

16:10 Переможці гри А1/Б2 Полтавська область - В2/Г1 Івано-Франківська область - 3:2 (1:0)

19.03 (неділя)

08:00 за 15-16 м. Хeрсонська область - Львівська область - 2:7 (1:3)

09:10 за 13-14 м. Київська область - Волинська область - +:-

10:20 за 11-12 м. Чeркаська область - Харківська область - 6:1 (2:1)

11:30 за 9-10 м. Запорізька область - Рівнeнська область - 5:1 (1:1)

12:40 за 7-8 м. Дніпровська область - Закарпатська область - 5:4 (4:0)

13:50 за 5-6 м. Миколаївська область - Одeська область - 10:3 (5:1)

15:00 за 3-4 м. Тeрнопільська область - Івано-Франківська область - 3:9 (0:3)

16:10 за 1-2 м. м. Київ - Полтавська область - 2:2 (0:1), доп. час (0:0, 0:0), пен.: 3:4.

 

 

Кращий гравець - Рій Володимир (Івано-Франківська область)

 

Кращий бомбардир - Мчедлішвілі Шалва (Полтавська область) - 12 м'ячів

 

Кращий воротар - Гонтарь Олександр (м. Київ).

 Команда м.Києва


Команда з м.Івано-Франківська

Протокол змагань

Social Like
Joomla Plugins