Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧУ 2016 з гірськолижного спорту

Традиційно вже 6-й рік поспіль на Закарпатті на гірськолижному курорті «Драгобрат» з 14 по 19 березня 2016 року пройшов Чемпіонат України з гірськолижного спорту та сноубордингу з вадами слуху. У змаганях брали участь 5 команд: Київська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Чернівецька області. Вік спортсменів від 14 до 35 років. Всього у ЧУ взяли участь 23 спортсмена з різних регіонів України.

Погода, у порівнянні з березнем 2014 року, коли проводився останній чемпіонат України, на цей раз випробувала сили організаторів та учасників змагань своїми різкими змінами. Місце проведення чемпіонату було добре підготовлено.

Результати змагань наступні.

Гірськолижний спорт:

Чоловіки:

16.03.2016 у слаломі гіганті переміг Мирзанич Петро Закарпатська обл., друге місце Левков Київська обл., третє Волчок Олексій Львівська обл.

17.03.2016 у слаломі переміг Волчок Олексій Львівська обл., друге місце Ліган Крістіан Закарпатська обл., третє Левков Київська обл.

Жінки:

16.03.2016 у слаломі гіганті перемогла Куртанич Каміла Закарпатська обл., друге місце Сірмай Крістіна Закарпатська обл., третє Новікова Ганна Київська обл.

У слаломі перемогла Куртанич Каміла Закарпатська обл., друге місце Новікова Ганна Київська обл., третє Сірмай Крістіна Закарпатська обл.

Сноубординг:

Чоловіки:

16.03.2016 та 17.03.2016 у слаломі гіганті та слаломі переміг Люханов Олександр Закарпатська обл., друге місце Когіш Іван Закарпатська обл., Бровдій Павло закарпатьска обл.

Жінки:

16.03.2016 та 17.03.2016 у слаломі гіганті та слаломі перемогла Люханова Маряна Закарпатська обл.

За результатами цих змагань тренером збірної команди України будуть відібрані спортсмени для участі у Чемпіонаті світу з гірськолижного спорту, який відбудеться у Аспені (США) з 6 по 11 лютого 2017 року www.dwc2017.com.

Головний тренер збірної команди України з гірськолижного спорту Леськів Василь від імені спортсменів та тренерів виразив слова великої вдячності Українському центру «Інваспорт», Спортивній федерації глухих України, організаторам змагань – Закарпатському регіональному центру «Інваспорт», за те що на високому рівні було проведено цей дуже важливий спортивний захід.

Також на змаганнях виступали два спортсмени з вадами зору, та сім спортсменів з опорно руховими вадами - 3 дівчини та 4 хлопці.

>>>>ФОТОРЕПОРТАЖ<<<<

Тренер з гірськолижного спорту Леськів В.

Social Like