Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Перший чемпіонат Європи 2014 з керлінгу, м.Сочі (Росія)

В м.Сочі (Росія) з 26 по 31 жовтня 2014 р. проходить перший чемпіонат Європи з керлінгу серед спортсменів з порушеннями слуху. В змаганнях беруть участь чоловічі та жіночі команди 5 країн континенту: Німеччини, Росії, Словаччини, Хорватії та України.

Офіційно чемпіонат Європи з керлінгу стартував церемонією відкриття в центрі «Ледяной куб» (м.Сочі), де й проходить сам чемпіонат. В церемонії відкриття взяли участь президент Сурдлімпійского комітету Росії Олександр Романцов, віце-президент Європейської спортивної організації глухих (EDSO) Василь Сандугей, заступник директора департаменту розвитку фізичної культури і масового спорту Мінспорту РФ Володимир Малиц, президент Всеросійської федерації керлінгу глухих Уруслан Джерештіев та заступник директора Департаменту фізичної культури і спорту адміністрації міста Сочі Сергій Волинський. На міжнародній жестовій мові Олександр Романцов подякував Європейську спортивну організацію глухих за надану честь і довіру провести змагання такого високого рангу, а також висловив слова подяки Міністерству спорту РФ за надану допомогу у проведенні чемпіонату і нагадав всім присутнім про актуальність олімпійського девізу «Головне - не перемога, а участь».

Перед промовами шановних гостей чемпіонату відбувся парад учасників і прекрасний виступ колективів художньої самодіяльності.

Зі свого боку Віце-президент Європейської спортивної організації глухих Василь Сандугей подякував представників Росії і м. Сочі за організацію та проведення континентального турніру в м.Сочі, відмітив ентузіазм нечуючих спортсменів п’яти країн у розвитку керлінгу, побажав подальшого розширення географії цього виду спорту серед осіб з порушеннями слуху і завершив свій виступ словами - «Перший чемпіонат Європи з керлінгу серед серед спортсменів з порушеннями слуху оголошую відкритим!».

Станом на 27.10.14 р. на льодовій арені “Ледового куба” вже пройшли мачті жіночих збірних Німеччини та Хорватії, та між Словакією і Україною. Жіноча збірна Німеччини розгромила суперниць з рахунком 13: 3. Гра між жіночими збірними Словакії та України була гострою, яка завершилася підсумком 13:12 на користь збірної України.

На матчі між чоловічими збірними Німеччини та Хорватіі - німці впевнено переграли хорватську команду з рахунком 11: 4, а між спортсменами збірної Росії та України - росіяни перемогли українських керлінгістів - 13:2.

 

За матеріалами сайту deafsportnews.ru

Social Like