Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки участі збірної команди України в 1-му чемпіонаті Європи з керлінгу

З 26 жовтня по 01 листопада в місті Сочі проходив Перший чемпіонат Європи з керлінгу серед спортсменів з порушеннями слуху. У чемпіонаті прийняли участь 5 жіночих команд з України, Росії, Німеччини,Словакії та Хорватії, та 4 чоловічі команди з України, Німеччини, Росії, та Хорватії. Чемпіонат проходив у Палаці спорту "Крижаний куб", який в лютому приймав Зимові Олімпійські Ігри.

Команди збірної України розташувалися у затишному 3-х зірковому готелі LaTerrassa у комфортабельних номерах. У перерві між змаганнями для спортсменів організували захоплюючу екскурсію на мальовничу Красну Поляну.

Чоловіча збірна України вийшла у півфінал, де перемогла команду з Німеччини з рахунком 9:5. У фіналі наші хлопці змагалися зі збірною Росії, поступившись з рахунком 4:10 , завоювавши срібло чемпіонату Європи.

Жіноча команда програла у півфіналі збірній Хорватії з рахунком 9:2. Зате у поєдинку за третє місце впевнено перемогла збірну Словаччини з рахунком 12:2, забезпечивши собі бронзові нагороди.

31 жовтня о 14.00 відбулася офіційна церемонія закриття І-ого Чемпіонату Європи з керлінгу серед спортсменів з порушеннями слуху, на якій було проведено нагородження переможців та призерів змагань.

Чемпіонат проводився під егідою Європейської спортивної організації глухих і став черговим етапом підготовки команд до XVIII Зимових Дефлімпійських Ігор, які пройдуть з 28 березня по 5 квітня 2015 року в місті Ханти-Мансійськ (Росія). Потрібно відзначити, що українські жіноча та чоловіча збірні з керлінгу будуть вперше приймати участь в такій визначній спортивній події.

 

Додаткові фотографії ТУТ

 

Тренер збірної України з керлінгу серед спортсменів з порушеннями слуху

Сапожнік Ю. Я

Social Like