Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2014 з керлінгу

 

З 11.11.2014 р. по 14.11.2014 р. в м.Києві, за адресою вул.Л.Гавро, 4г, в спортивному комплексі «Каток» відбувся перший чемпіонат України з керлінгу серед спортсменів з порушеннями слуху. В цьому заході взяли участь по 6 жіночих і чоловічих команд з Київської, Дніпропетровської, Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Донецької областей та 1 чоловіча і 2 жіночі команди з м.Києва.

Цей захід був проведений ентузіастами Спортивної федерації глухих України, яка в більшій мірі профінансувала організацію та проведення цього чемпіонату України (оренда льодового поля, суддівство, медалі, дипломи).

ТАБЛИЦЯ РЕЗУЛЬТАТІВ (ДИВИТЬСЯ ТУТ)

ПІДСУМКОВІ МІСЦЯ КОМАНД (ДИВИТЬСЯ ТУТ)

У жінок в матчі за 3-4 місця між командами м.Київ-1 – Київська обл. перемогли дівчата з Київської області з рахунком 3:1. А у матчі за 1-2 місця дівчата з команди м.Київ-2 перемогли команду Дніпропетровської області з рахунком 6:3.

У чоловіків в матчі за 3-4 місце між командами Одеської та Львівської областей перемогли одесити з рахунком 5:4. У фіналі чоловіки з Івано-Франківська обіграли команду з Київської області з рахунком 6:1.

Невдача фаворитів змагань – чоловічої та жіночої команд з м. Києва пояснюється їх незвичкою грати на льодовому покритті для гри в хокей чи фігурного катання, а в Україні на жаль, поки немає якісного майданчика з льодовою доріжкою саме для гри в у керлінг.

Ще більше фотографій ТУТ

 

Тренер збірної України з керлінгу cеред спортсменів з порушеннями слуху

Сапожнік Ю.Я.

Social Like