Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2014 З ЛЕГКОЇ АТЛЕТКИ

 

Нагадуємо, що З 27 по 30листопада 2014 року в Запоріжжі в легкоатлетичному комплексі “Запоріжсталь” проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху.В змаганнях прийняли участь легкоатлети з 16 областей України. Всього було 70 спортсменів.

Результати змагань позитивні. Чемпіонат показав , що лідери збірної України впевнено готуються до чемпіонату Європи з легкої атлетики, який відбудеться у липні 2015 року у Польщі.


Також було приємно , що росте нова зміна легкоатлетів , які наступають на п'ятки лідерам збірної.

Основні результати змагань:

ЖІНКИ

60м

1.Туркова Олена - 8.1

2.Царевич Лілія - 8.2

3.Дунаева Уляна - 8.4

200м

1.Туркова Олена - 28.8

2.Мазурок Марія - 29.4

3.Філіпчук Катерина - 29.5

400м

1.Куприч Соломія - 1.01.8

2.Агеєва Вікторія - 1.03.2

3.Балдинюк Вікторія - 1.06.3

800м

1.Сидоренко Анастасія - 2.39.7

2.Агеєва Вікторія - 2.41.7

3.Балдинюк Вікторія - 2.43.3

1500м

1.Байрамова Юлія - 5.02.2

2.Сидоренко Анастасія - 5.02.9

3.Свинобій Марія - 5.05.6

3000м

1.Байрамова Юлія - 10.32.3

2.Свинобій Марія - 10.55.4

3.Пономаренко Марина - 13.07.5

60 з/б

1.Туркова Олена - 9.6

Стрибки у висоту

1.Муравська Руслана - 155см

2.Потапенко Катерина - 155см

Стрибки у довжину

1.Потапенко Катерина - 4.80

2.Дунаева Уляна - 4.65

3.Осіпова Анастасія - 4.52

Потрійний стрибок

1.Дунаева Уляна - 10.57

2.Зазуляк Ольга - 10.30

Штовхання ядра

1.Урсуленко наталья - 13.20

2.Кисельова Юлія - 11.06

3.Мала Ярина - 10.94

ЧОЛОВІКИ

60м

1.Пендрак Максим - 6.8

2.Вишинський Дмитрий - 6.9

3.Кулик Микола - 7.0

200м

1.Кулик Микола - 24.0

2.Вишинський Дмитрий - 24.0

3.Дмитренко Олександр - 24.3

400м

1.Компанієць Сергей - 52.6

2.Єрьоменко Михайло - 53.4

3.Кузьменко Олександр - 55.1

800м

1.Кузьменко Олексендр - 2.12.0

2.Коломойцев Сергей - 2.13.0

3.Шенеленко Онисим - 2.17.0

1500м

1.Вахромкін Олексій - 4.40.8

2.Задорожний Микита - 4.41.7

3.Коломойцев Сергей - 4.43.5

3000м

1.Вахромкін Олексій - 10.08.3

2.Задорожний Микита - 10.09.5

3.Манченко Максим - 10.19.3

60 з/б

1.Компанієць Сергій - 9.3

Стрибки у довжину

1.Данільченко Володимир - 6.37

2.Потапенко Юрій - 6.28

3.Клочков Олексій - 5.66

Потрійний стрибок

1.Данільченко Володимир - 13.74

2.Потапенко Юрій - 13.56

Штовхання ядра

1.Білоконь Олег - 15.10

2.Ковтун Святослав - 11.70

3.Ревенко Ігор - 10.09


Додаткові фотографії ТУТ

Представник СФГУ з легкої атлетики

Якимчук Є.М.

Social Like