Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2015 з легкої атлетики

З 04 по 06 червня 2015 року у м. Харків на стадіоні «Динамо» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху. Цей чемпіонат дуже важливий з метою перевірки провідних спортсменів перед чемпіонатом Європи, який відбудеться у липні цього року у Польщі. Забігаючи вперед, зазначимо, що наші лідери Носенко Микола, Байрамова Юлія і Шаповалова Юлія вкотре підтвердили свій клас та лідерство у збірній України.

Всього в ЧУ взяли участь 88 спортсменів з різних регіонів України. З’явилия нові та перспективні спортсмени. Наприклад, Таран Василь (100 і 200м) з Вінниці, Соловей Максим (метання молота) з Київської області, Матвієвська Юліія (стрибки в довжину) з Харкова.

Байрамова Юлія впевнено і без зусиль підтвердила свої лідерські позиції і здобула дві золоті нагороди на дистанціях 1500 м і 5000 м. Носенко Микола впевнено виграв фінальні забіги на 100 м і 200 м та завоював дві золоті нагороди. Єзловецька Наталія після народження дитини змогла за короткий термін частково набрати відносно непогані спортивні кондиції і у фінальному забігу на 400 м завоювала бронзову нагороду.

Дебютант змагань з метання молота Соловей Максим показав результат 48 метрів, який на чемпіонаті став другим і одночасно зі значним запасом у всіх своїх спробах виконав норматив Майстра спорту України.

Віримо, що на чемпіонаті Європи 2015 з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху у Польщі (20- 25.07.2015, м. Бигдощ, Польща) українські легкоатлети порадують нас своїми результатами.

>>Протокол змагань<<<

>>Фоторепортаж<<

Представник СФГУ з легкої атлетики

Якимчук Є

Social Like