Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Весняні старти з легкої атлетики у приміщенні (підсумки)

З 01 по 03 березня 2016 року у м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у закритому приміщенні серед спортсменів з порушеннями слуху.

Всього у ЧУ взяли участь 81 спортсмен з різних регіонів України.

В бігу на дистанції 60 м серед жінок переможцями стали Туркова Олена (Херсонська обл.), Кіняйкіна Крістіна (Одеська) і Царевич Лілія (Львівська). В бігу на 200 м серед жінок переможцями стали Куприч Соломія, Кочмарик Вікторія (обидва Дніпропетровська обл.) і Зайченко Світлана (Одеська). В бігу на 400 м серед жінок знову перші два місця здобули Куприч Соломія і Кочмарик Вікторія, а третє у Кіняйкіної Крістіни. В бігу на 800 м переможцями стали Сидоренко Анастасія (Одеська), Рибалкіна Вікторія (Донецька) і Ландіна Вікторія (м. Київ). У бігу на 1500 м серед жінок переможцями стали Байрамова Юлія (Київська обл.), Сидоренко Анастасія (Одеська) і Цибеленко Маріанна (Закарпатська). Порадувала своїм результатом в стрибках у довжину серед жінок Матвієвська Юлія (Харківська). Юна спортсменка 2002 року народження не тільки посіла 1 місце у стрибках у довжину, але й виконала норматив І розряду з результатом 5.06 м.

У чоловіків на 60 м переможцями стали Носенко Микола (Київська обл.), Пендрак Максим (Харківська) і Вишинський Дмитро (Волинська). У бігу на 200 м серед чоловіків переможцями стали Руденко Дмитро, Єрьоменко Михайло і Компанієць Сергій (всі з Дніпропетровської обл.). У бігу на 400 м серед чоловіків переможцями стали Руденко Дмитро, Компанієць Сергій (обидва з Дніпропетровської обл.) і Павлусенко Юрій (Київська).

У штовханні ядра не було рівних Білоконю Олегу з Полтавщини і Урсуленко Наталії з Херсонщини.

Серед молодих і перспективних спортсменів слід звернути увагу, на Хозей Максима (200м і 400м) з м. Київ, Кіняйкіну Крістіну (60м і 400м) і Зайченко Світлану (60м і 200м) з Одеської області, Матвієвську Юлію (довжина) з Харківщини, Муравську Руслану (висота) з Тернопільщини.

Попереду у спортсменів підготовка до чемпіонату України з легкої атлетики, який відбудеться 03-05.06.2016 р. у м. Харків, після чого найкращі спортсмени відправляться на чемпіонат світу, який відбудеться 23.06-04.07.2016р. у Болгарії.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ

Представник СФГУ з легкої атлетики

Якимчук Є.

Social Like