Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2016 з легкої атлетики

З 03 по 05 червня 2016 року у м. Харків на стадіоні «Динамо» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед глухих спортсменів. Цей чемпіонат був важливим для перевірки провідних спортсменів перед чемпіонатом світу, який відбудеться у кінці червня-початку липня цього року у Болгарії.

Всього в ЧУ взяли участь 84 спортсмени з різних регіонів України. Лідери збірної України Носенко М., Шаповал Ю., Байрамова Ю., Урсуленко Н., Філімошкіна Р. впевнено підтвердили свої лідерські позиції. З’явилися нові та перспективні спортсмени - це радує нас.

На чемпіонаті було встановлено три рекорди України. Юна Матвієвська Юлія 2002 р.н. (Харків) встановила рекорд з стрибків в довжину з результатом 5,45 м. До речі, попередній рекорд зі стрибків в довжину був встановлений ще за часів Радянського Союзу. Потапенко Катерина (Київ) встановила рекорд України з потрійного стрибку з результатом 11,72 м. Філімошкіна Римма (Донецька область) встановила рекорд України з метання молота з результатом 62 м.

Серед інших видів програми чемпіонату варто відзначити злет юного Саморокова Данила з Донецької області 2000 р.н., який виграв золото чемпіонату з метання молота з результатом за 53 м. На жаль, за правилами ІААФ участь таких юних спортсменів з метання молота у міжнародних змаганнях дозволяється лише з 18 років. Тож будемо сподіватися, що в наступні два роки Данило значно поліпшить свої результати і закладе базу для успішних виступів на міжнародних змаганнях.

А найкращі спортсмени зараз готуються до чемпіонату світу з легкої атлетики, який відбудеться у Болгарії (27.06-03.07.2016, м. Стара Загора), і ми віримо, що наші спортсмени порадують нас своїми результатами.

Для любителів і знавців легкої атлетики пропонуємо переглянути протоколи змагань та фото.

ТД СФГУ з легкої атлетики

Є. Якимчук

Social Like