Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧУ 2018 з легкої атлетики у приміщенні

З 02 по 04 березня 2018 г. в манежі Сумського державного університету відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед глухих спортсменів.

В цьому заході взяли участь 66 атлетів з 15 областей України та м.Київ. Змагання були відбірковими, для формування команди до участі у міжнародних заходах сезону з легкої атлетики: чемпіонат Європи у приміщенні (22-24.03.2018р. в м. Гомель/Білорусь) та чемпіонат Європи U20 U18 (29.06-1.07.2018 в м. Софія/Болгарія).

Після двох конкурсних днів визначили переможців і призерів в 19 видах програм чемпіонату України.

Високі результати показали біг на 60м. (чоловіки) М.Носенко (м.Київ) - 6.91с, М.Пендрак (Харківська) -7.01с, О.Дмитрієнко (Луганська) -7.07с. У жінок перемогу в цій дистанції одержала В.Кочмарик (Дніпропетровська) з результатом 7.85с.

Одеситка А.Сідоренко здобула перемогу у двох дистанціях на 800м (2.21.28с) і 1500м -5.00.82с. Дебютант на дистанції 800м С.Куприч (Дніпропетровська), що спеціалізується на спринтерських дистанціях, дійшла до фіналу другим з результатом 2.23.09с.

Фінал на 400м серед чоловіків перемогу одержав О.Дмитриенко (Луганська) з результатом 50.46с., друге та третє місце розподілили С.Драч.-50.52 (Дніпропетровська) та С.Компанієць -50.87с (Дніпропетровська).

Слід також відзначити високий результат у лідера збірної України Ю.Шаповал (Дніпропетровська) на 60м з бар’єрами - 8.89с.

У стрибках висоту перемогу здобули: серед чоловіків - О.Шенеленко (Одеська)  та серед жінок - Р. Муравська (Тернопільська).

На чемпіонаті України добре себе проявив і молодий резерв команди України: Ю. Матвієвська (Харківська) одержала перемогу в стрибках у довжину - (5.52 см), також вона фінішувала другою в бігу на 60м з бар’єрами 9.30 і третьої - біг на 60м - 8.21с.

Одеситка К.Кіняйкіна стала срібним призером на 60м -8.14.с і переможницею на 400м.

Змагання пройшли на високому рівні. Суддівська колегія справлялася зі своєю роботою дуже професіонально, згідно з правилами проведення змагань.