Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату Європи 2018 з легкої атлетики

З 22 по 24 березня в м. Гомель (Білорусь) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні серед глухих спортсменів.

Урочисте відкриття чемпіонату Європи пройшло 22 березня в Гомельському Палаці легкої атлетики. На старти вийшли близько 140 спортсменів з 20 країн Європи. Більше всього учасників змагань було представлено командами з Польщі, Росії, Білорусії та Україні.

Всього серед чоловіків і жінок було розіграно 23 комплекти медалей. Рівень організації та проведення змагань пройшли на високому професійному рівні.

Перший день змагань ознаменувався великою кількістю срібних і бронзових медалей. Першу медаль в скарбничку збірної завоювала А. Сидоренко, яка прийшла до фінішу в бігу на 1500м третьої. Також бронзова медаль дісталася в штовханні ядра Наталії Урсуленко. Дуже напружено і довго проходили фінали на 60м(біг) і у жінок і у чоловіків. Спортсмени не справлялися зі вгадуванням дуже чутливою технікою при стартовому пострілі. Не обійшлося без численних фальстартів та зняття учасників з фіналу. Серед яких виявився і наш претендентів на перемогу в цьому виді М. Носенко. Більш міцні нерви виявилися у В. Кочмарік і О. Дмитрієнко, яким вдалося в такій обстановці завоювати срібні медалі. І в завершенні 1-го змагального дня порадувала нас в багатоборстві К. Потапенко вигравши срібну медаль з особистим рекордом.

На другий день змагань запам'ятався багатьма приємними моментами. У ранковій програмі дебютантка з Тернополя Руслана Муравська зуміла подолати хвилювання і виграти срібну медаль у стрибках в висоту. У фінал в бігу на 60м з бар’єрами потрапили всі 4 наші учасниці: Ю.Шаповал, Ю.Матвієвська, В.Кочмарік, К.Токар. І в результаті на п'єдесталі стояли тільки представниці нашої країни. Юлія Шаповал буквально через годину стартувала у фінальному бігу на 400 м, де зуміла обіграти досвідченого рекордсменку на цій дистанції з Білорусії. Гідну конкуренцію у бігу на 400м у чоловіків надали наші хлопці найсильнішому бігунові з Туреччини Д. Руденко і С. Драч, зайнявши 2 і 3 місце відповідно. Хотілося б відзначити виступ наших молодих дівчаток в стрибках в довжину. Ю. Матвієвська стрибнула на бронзовий результат. Всього лише кількох сантиметрів не вистачило до п'єдесталу Катерині Токар.

 

На третій день змагань приніс в скарбничку нашої збірної 3 золоті медалі та срібло. Якщо від жіночої і чоловічої естафети 4 по 400м ми прогнозовано очікували найвищих нагород, то перемога А. Сидоренко біг на 3000 м у впертій боротьбі з росіянками виявилася дуже приємною несподіванкою.

Медальний залік дивиться ТУТ .

Фоторепортаж
Social Like
Joomla Plugins