Logo

Підсумки Кубку України 2017 з лижних перегонів

Перегляди: 923

З 22 по 26 січня 2017 року на базі Західного реабілітаційного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який розташований в с. Яворів Турківського району Львівської області, відбувся Кубок України з лижних перегонів серед глухих спортсменів.

Згідно Регламенту, в Кубку України учасники змагалися у трьох вікових групах серед дорослих (чоловіки і жінки), юніорів (хлопці і дівчата) та юнаків (хлопці і дівчата), а саме:

- 1 вікова група – чоловіки та жінки 1998 року народження і старші;

- 2 вікова група – юніори і юніорки 1999 – 2000 року народження;

- 3 вікова група – юнаки і дівчата 2001 року народження і молодші.

Всього в Кубку взяли участь 22 спортсмени з Київщини, Сумщини, Тернопільщини, Львівщини, Чернігівщини, Івано-Франківщини та м. Києва.

Місце проведення Кубку України серед глухих спортсменів було добре підготовлено.

Результати першого дня змагань наступні. В гонці на 10 км класичним стилем серед чоловіків Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.) здобув золото, Ярослав Гульоватий (Львівська обл.) - срібло, а Павло Мандзюк (Київська обл.) – бронзу.

Серед жінок на дистанції 5 км класичним стилем Аліса Пишняк (м. Київ) виграла золото, Анастасія Лаврик (м. Київ) - срібло, а Катерина Єрошкіна (м. Київ) отримала бронзу.

В гонці на 5 км класичним стилем Руслан Денисенко (Сумська обл.), який ще може виступати серед молодших юнаків, серед юніорів виборов золото, Арсен Сірівченко (Львівська обл.) - срібло, а бронзу - Анатолій Ємцев (Київська обл.).

Серед юніорок у гонці на 3 км класичним стилем виборола Лілія Селюк (Чернігівська обл.) - золото, Діана Довгошея (Київська обл.) завоювала срібло, Тетяна Рубаник (Сумської обл.) - бронзу.

Серед юнаків в гонці на 3 км класичним стилем впевнену перемогу і золото здобув Олександр Гринь (Сумська обл.), Владислав Курисько (Сумська обл.) -срібло, бронзову медаль - Кирило Мариненко (Сумська обл.).

Дівчат 2001 р.н. і молодші в гонці не було.

Програма другого дня Кубку України включала в себе два старти: пролог і фінали на спринтерській дистанції 1200м вільним стилем серед дорослих і юніорів та на дистанції 500 м серед юнаків і дівчат.

У фіналі спринтерської гонки серед дорослих чоловіків на фініші завоював золото Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.) , Павло Мандзюк (Київська обл.) - срібло, а Володимир Пишняк з м.Києва – бронзову медаль.

У фіналі спринтерської гонки серед дорослих жінок зі значним відривом здобула золото Аліса Пишняк (м. Київ), Анастасія Лаврик (м. Київ) - срібло, а Єлизавета Дідоренко (Сумська обл.) - бронзову медаль.

У фіналі спринтерської гонки юніор Руслан Денисенко (Сумська обл.) завоював золото, Арсен Сірівченко (Львівська обл.) - срібло, а Анатолій Ємцев з Київщини - бронзову медаль.

Юніорки Лілія Селюк (Чернігівська обл.) в спринті здобула золото, Діана Довгошея з Київщини - срібло , а Тетяна Рубаник (Сумська обл.) - бронзу.

Серед юнаків Владислав Курисько (Сумська обл.) у спринті зі значним відривом здобув золото, Олександр Гринь (Сумська обл.) - срібло, а Кирило Мариненко (Сумська обл.) – бронзу.

Дівчат у спринті не було.

В заключний день змагань, 26 січня , програмою кубку передбачалися масс-старти на 10 км вільним стилем для чоловіків, на 5 км вільним стилем для хлопців юніорів, на 5 км вільним стилем для жінок і для дівчат юніорок; на 3 км вільним стилем для юнаків і 2 км для молодших дівчат.

У масс-старті на 10км вільним стилем серед дорослих здобув своє третє золото на Кубку Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.), Мандзюк Павло з Київщини - срібло, а Мажаев Дмитро (Сумська обл.) – бронзову медаль.

У масс-старті на 5 км серед дорослих жінок зі значним відривом теж втретє здобула золото Аліса Пишняк (м. Київ) , Анастасія Лаврик (м. Київ) - срібло, а Єлизавета Дідоренко (Сумська обл.) - бронзову медаль.

Серед юніорів у масс-старті на 5 км вільним стилем Руслан Денисенко (Сумська обл.) теж втретє здобув золото, Арсен Сірівченко (Львівська обл.) здобув своє чергове третє срібло, а Анатолій Ємцев з Київщини - бронзову медаль.

Юніорки: Лілія Селюк (Чернігівська обл.), в масс-старті на 3 км вільним стилем здобула золото відповідно, а Діана Довгошея з Київщини – срібло, бронза у Тетяні Рубаник (Сумська обл.).

Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.) та Аліса Пишняк (м. Київ) які вибороли по три золоті медалі особисто, по праву можуть вважатися абсолютними чемпіонами кубка України 2017 року серед глухих спортсменів.

Блискуче виступив на чемпіонаті Руслан Денисенко з Сумщини і Лілія Селюк (Чернігівська обл.) який незважаючи на молодий юнацький вік впевнено здобули всі три золоті медалі серед юніорів, тобто, у старшій віковій групі.

>>>ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ<<<

>>>ФОТОРЕПОРТАЖ<<<

 

Представник СФГУ з лижних перегонів

Іван Пишняк.

Social Like