Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧУ 2017 з лижних перегонів

З 19 по 23 лютого 2017 року на базі Західного реабілітаційного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який розташовано в с. Яворів Турківського району Львівської області відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед глухих спортсменів. Всього в чемпіонаті взяли участь 23 спортсмена з Київщини, Сумщини, Тернопільщини, Львівщини, Чернігівщини і м. Києва.

Місце проведення чемпіонату України серед глухих спортсменів було добре підготовлено.

Результати першого дня змагань наступні. В гонці на 10 км класичним стилем серед чоловіків Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.) здобув золото, Дмитро Мажаев (Сумська обл.) - срібло, а Ярослав Гульоватий (Львівська обл.), – бронзу. Серед жінок на дистанції 5 км класичним стилем Аліса Пишняк(м. Київ) має золото, Анастасія Лаврик (м. Київ) - срібло, а Катерина Єрошкіна (м. Київ) - бронзу.

В гонці на 5 км класичним стилем Руслан Денисенко (Сумська обл.), який ще може виступати серед молодших юнаків, серед юніорів виборов золото, Арсен Сірівченко (Львівська обл.) - срібло, а бронзу - Анатолій Ємцев (Київська обл.).

Серед юніорок у гонці на 3 км класичним стилем золото виборола Лілія Селюк (Чернігівська обл.), Тетяна Рубаник(Сумської обл). завоювала срібло, Діана Довгошея з Київщини - бронзу .

Серед юнаків в гонці на 3 км класичним стилем впевнену перемогу і золото здобув Олександр Гринь (Сумська обл.) а срібло -Владислав Курисько (Сумська обл.) і бронзову медаль Кирило Мариненко (Сумська обл.).

Серед дівчат 2001 р.н. і молодше учасників в гонці не було.

Програма другого дня чемпіонату включала в себе два старти: пролог і фінали на спринтерській дистанції 1200 м вільним стилем серед дорослих і юніорів та на дистанції 500 м серед юнаків і дівчат. У фіналі спринтерської гонки серед дорослих на фініші вирвав перемогу і завоював у чоловіків золото Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.), Ярослав Гульоватий (Львівська обл.) - срібло, а Павло Мандзюк (Київська обл.) – бронзову медаль . У фіналі спринтерської гонки серед дорослих жінок зі значним відривом здобула золото Аліса Пишняк(м. Київ), Анастасія Лаврик (м. Київ) - срібло, а Катерина Єрошкіна (м. Київ) - бронзу медаль. У фіналі спринтерської гонки юніор Руслан Денисенко (Сумська обл.) завоював золото, а Анатолій Ємцев з Київщини - срібло, а Арсен Сірівченко (Львівська обл.) - бронзову медаль. Юніорки Лілія Селюк (Чернігівська обл.) в спринті здобула золото, Діана Довгошея з Київщини - срібло , а Тетяна Рубаник (Сумська обл.). - бронзу. Серед юнаків Кирило Мариненко (Сумська обл.) у спринті зі значним відривом здобув золото, Олександр Гринь (Сумська обл.) - срібло, а Владислав Курисько (Сумська обл.) – бронзу. Серед дівчат у спринті учаснків не було.

В заключний день змагань, 23 лютого ,у чемпіонаті України програмою передбачалися масс-старти на 15 км вільним стилем для чоловіків, на 10 км вільним стилем для хлопців юніорів, на 5 км вільним стилем для жінок і для дівчат юніорок; на 5 км вільним стилем для юнаків і 3 км для молодших дівчат. У масс-старті на 15км вільним стилем серед дорослих здобув своє третє золото на чемпіонаті України Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.), Мандзюк Павло Київщини - срібло, а Мажаев Дмитро (Сумська обл.) – бронзову медаль . Умасс-старті на 5 км серед дорослих жінок зі значним відривом теж втретє здобула золото Аліса Пишняк(м. Київ) ,Анастасія Лаврик (м. Київ) - срібло, а Катерина Єрошкіна (м. Київ) - бронзу медаль. Серед юніорів у масс-старті на 5 км вільним стилем Арсен Сірівченко (Львівська обл.) своє перше золото, Анатолій Ємцев з Київщини здобув своє друге срібло, а Олександр Кривонос з Київщини - перший бронзову медаль. Юніорки: Лілія Селюк (Чернігівська обл.), в масс-старті на 5 км вільним стилем здобула золото, а Діана Довгошея з Київщини – срібло, бронза у Тетяні Рубаник(Сумська обл.) .

Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.) та Аліса Пишняк(м. Київ), які вибороли по три золоті медалі особисто, по праву можуть вважатися абсолютними чемпіонами чемпіонату України 2017 року серед глухих спортсменів.

Блискуче виступив на чемпіонаті Руслан Денисенко з Сумщини і Лілія Селюк (Чернігівська обл.), котрі незважаючи на молодий юнацький вік впевнено здобули всі три золоті медалі серед юніорів, тобто,у старшій віковій групі.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 >>>Протокол змагань<<<

 

Представник СФГУ з лижних перегонів

І.Пишняк

Social Like
Joomla Plugins