Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки КУ 2018 з лижних перегонів

З 23 січня по 27 січня 2018 року на базі Західного реабілітаційного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який розташовано в с. Яворів Турківського району Львівської області відбувся Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху. Згідно регламенту Кубку України учасники змагалися у трьох вікових групах серед дорослих (чоловіки і жінки), юніорів (хлопці і дівчата) та юнаків (хлопці і дівчата), а саме:

- 1 вікова група – дорослі 1999 року народження і старші;

- 2 вікова група – юніори і юніорки 2000 – 2001 року народження;

- 3 вікова група – юнаки і дівчата 2002 року народження і молодші.

Всього в чемпіонаті взяли участь 20 спортсменів з Київщини, Сумщини, Тернопільщини, Львівщини, Чернігівщини і м. Києва. Місце проведення Кубку України було добре підготовлено. Результати першого дня змагань наступні:

В гонці на 10 км класичним стилем серед чоловіків Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.) здобув золото, Павло Мандзюк (Київська обл.) - срібло, а Мажаєв Дмитро (Сумська обл.) – бронзу.

Серед жінок на дистанції 5 км класичним стилем Аліса Пишняк (м. Київ) здобула золото, Єрошкіна Катерина (м. Київ) - срібло, а Лілія Селюк (Чернігівська обл.) - бронзу.

В гонці на 5 км класичним стилем серед юніорів Руслан Денисенко (Сумська обл.) виборов золото, Олександр Кривонос (Київська обл.) - срібло, а бронзу здобув Олександр Гринь (Сумська обл.).

Серед юнаків в гонці на 3 км класичним стилем впевнену перемогу і золото здобув Владислав Курисько (Сумська обл.), Кирило Мариненко (Сумська обл.) - срібло, а бронзову медаль здобув Нікіта Білярський (Київська обл.). 

Програма другого дня чемпіонату включала в себе фінали на спринтерській дистанції 1200 м вільним стилем серед дорослих і юніорів та на дистанції 500 м серед юнаків і дівчат.

У фіналі спринтерської гонки серед дорослих на фініші вирвав перемогу і завоював золоту медаль Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.), Павло Мандзюк (Київська обл.) - срібло, а Ярослав Гульоватий (Львівська обл.) – бронзову медаль.

У фіналі спринтерської гонки серед дорослих жінок зі значним відривом здобула золото Аліса Пишняк (м. Київ), Катерина Єрошкіна (м. Київ) - срібло, а Анастасія Лаврик (м. Київ) - бронзову медаль.

У фіналі спринтерської гонки юніор Руслан Денисенко (Сумська обл.) завоював золото, Олександр Кривонос з Київщини - срібло, а Олександр Гринь (Сумська обл.) - бронзову медаль. 

Серед юнаків Владислав Курисько (Сумська обл.) у спринті зі значним відривом здобув золото, Денис Шинкоренко (Чернігівська обл.) - срібло, а Кирило Мариненко (Сумська обл.) – бронзу. Серед дівчат у в спринті здобула золото Тетяна Рубаник (Сумська обл.).

В заключний день змагань, 27 січня, на Кубку України програмою передбачалися масс-старти на 10 км вільним стилем для чоловіків, на 5 км вільним стилем для юніорів, на 5 км вільним стилем для жінок і для дівчат юніорок; на 3 км вільним стилем для юнаків і 2 км для молодших дівчат:

У масс-старті на 10 км вільним стилем серед дорослих золоту медаль виборов Мандзюк Павло з Київщини, Ярослав Гульоватий (Львівська обл.) - - срібло, а бронзу здобув Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.).

У масс-старті на 5 км серед дорослих жінок зі значним відривом втретє здобула золото Аліса Пишняк (м. Київ), Катерина Єрошкіна (м. Київ) - срібло, Анастасія Лаврик (м. Київ) - бронзову медаль.

Серед юніорів у масс-старті на 5 км вільним стилем Руслан Денисенко (Сумська обл.) теж виборов своє третє золото на Кубку, Олександр Кривонос з Київщини здобув свою третю срібну медаль, а Олександр Гринь (Сумська обл.). - третю бронзову медаль.

У масс-старті на 3 км серед юнаків Денис Шинкоренко (Чернігівська обл.) здобув золото, Владислав Курисько (Сумська обл.) - срібло, а Кирило Мариненко (Сумська обл.) – бронзу.

Серед дівчат у масс-старті на 2 км здобула золото Тетяна Рубаник (Сумська обл.). Руслан Денисенко (Сумська обл.) та Аліса Пишняк (м. Київ), які вибороли по три золоті медалі особисто, по праву можуть вважатися абсолютними чемпіонами Кубку України 2018 року серед спортсменів з порушеннями слуху в своїх вікових категоріях.

 

ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ

Фоторепортаж
 

 

Представник СФГУ з лижних перегонів

І.Пишняк .

Social Like
Joomla Plugins