Logo

Підсумки ЧУ 2018 з лижних перегонів

Перегляди: 600

З 17 лютого по 21 лютого 2018 року на базі Західного реабілітаційного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який розташовано в с. Яворів Турківського району Львівської області відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху.

Згідно регламенту чемпіонату України учасники змагалися у трьох вікових групах серед дорослих (чоловіки і жінки), юніорів (хлопці і дівчата) та юнаків (хлопці і дівчата), а саме:

- 1 вікова група – дорослі 1999 року народження і старші;

- 2 вікова група – юніори і юніорки 2000 – 2001 року народження;

- 3 вікова група – юнаки і дівчата 2002 року народження і молодші.

У зв’язку з бажанням тренерів з Сумської області заявити свого юніора у змаганнях серед дорослих, на такий крок змушені були піти й тренери з Київської області, що вплинуло на відсутність змагань у другій віковій групі.

Всього в чемпіонаті взяли участь 21 спортсмен з Київщини, Сумщини, Тернопільщини, Львівщини, Чернігівщини і м. Києва.

Результати першого дня змагань наступні.

В гонці на 10 км класичним стилем серед чоловіків Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.) здобув золото, Ярослав Гульоватий (Львівська обл.) - срібло, а Володимир Пишняк (м. Київ) – бронзу.

Серед жінок на дистанції 5 км класичним стилем Аліса Пишняк (м. Київ) здобула золото, Єрошкіна Катерина (м. Київ) - срібло, а Анастасія Лаврик (м. Київ) - бронзу.

Серед юнаків в гонці на 3 км класичним стилем впевнену перемогу і золото здобув Олександр Гринь (Сумська обл.), Владислав Курисько (Сумська обл.) - срібло, а бронзові медалі між собою розділили з абсолютно однаковим часом на фініші Денис Шинкоренко (Чернігівська обл.) і Кирило Мариненко (Сумська обл.).

Серед дівчат 2001 р.н. і молодші в гонці на 2 км була лише одна учасниця Тетяна Рубаник (Сумська обл.). Програма другого дня чемпіонату включала в себе два старти: пролог і фінали на спринтерській дистанції 1200 м вільним стилем серед дорослих і юніорів та на дистанції 500 м серед юнаків і дівчат.

У фіналі спринтерської гонки серед дорослих на фініші вирвав перемогу і завоював золоту медаль Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.), Павло Мандзюк (Київська обл.) - срібло, а Ярослав Гульоватий (Львівська обл.) – бронзову медаль.

У фіналі спринтерської гонки серед дорослих жінок зі значним відривом здобула золото Аліса Пишняк (м. Київ), Катерина Єрошкіна (м. Київ) - срібло, а Анастасія Лаврик (м. Київ) - бронзову медаль.

Серед юнаків у спринті зі значним відривом здобув золото Олександр Гринь (Сумська обл.), Владислав Курисько (Сумська обл.) - срібло, а Денис Шинкоренко (Чернігівська обл.) – бронзу.

Серед дівчат у в спринті брала участь лише одна учасниця - Тетяна Рубаник (Сумська обл.).

В заключний день змагань, 21 лютого, програмою передбачалися мас-старти на 15 км вільним стилем для чоловіків, на 5 км вільним стилем для жінок, на 5 км вільним стилем для юнаків і 3 км для молодших дівчат.

У мас-старті на 15 км вільним стилем серед дорослих золоту медаль виборов Дмитро Мажаєв (Сумська обл.), Мандзюк Павло з Київщини - срібло, а бронзу здобув Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.).

У мас-старті на 5 км серед дорослих жінок зі значним відривом втретє здобула золото Аліса Пишняк (м. Київ), Катерина Єрошкіна (м. Київ) - срібло, Анастасія Лаврик (м. Київ) - бронзову медаль.

У мас-старті на 5 км серед юнаків Владислав Курисько (Сумська обл.) здобув золото, Кирило Мариненко (Сумська обл.) - срібло, а Олександр Гринь (Сумська обл.) – бронзу.

Серед дівчат у мас-старті на 3 км брала участь лише одна учасниця Тетяна Рубаник (Сумська обл.).

Фоторепортаж

>>>ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ<<<

Представник СФГУ з лижних перегонів

І.Пишняк.

Social Like
Joomla Plugins