Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Часопис подій участі української команди в 3-му чемпіонаті Європи з маутенбайку

2-й день змагань.

Вчора, 24.06.14 р., цілий день йшов дощ. А перед стартом він щез.

Першими стартували жіночі команди. В старті взяли участь 13 спортсменок. На перших 100 метрах гонки українська спортсменка-дебютантка Лаврик Анастасія чомусь пропустила поперед себе 3-х своїх суперниць. Фактично, на жаль, боротьби не було і вона фінішувала сьомою.

Закономірно, що представник української команди одразу запитав у Лаврик Анастасії: «Чому відразу пропустила суперниць? Адже в тебе є потенціал!». На що спортсменка відповіла, що психологічно не була готова і сильно боялася послизнутися і впасти разом з байком через мокру трасу. Вона зараз дуже засмучена. Будемо сподіватися, що у неї з'явилася чи з’явиться спортивна злість і вона ще візьме реванш на наступних стартах.

Після жіночих команд стартували чоловічі команди–загалом 32 спортсмени. У чоловіків гонки проходили цікавіше і гостріше, під час самих перегонів постійно змінювалися лідери. Ближче до фінішу лідери остаточно визначилися –це спортсмени Росії.

Від чоловічої команди України фортуна удачі на сьогодні (25.06.14 р.) відвернулася. Одразу після старту,не встигнувши зробити перші 10 метрів, в байк Чорноштана Івана ззаду врізався байк суперника, зламавши йому задній перемикач передачі. Оперативний ремонт на місці зробити було неможливо і Чорноштан Іван зійшов з цих перегонів.

А самий молодий спортсмен-дебютант Іванюта Слава на 3-му колі перегонів допустив технічну помилку, що призвела до розриву велосипедного ланцюга. Причина розриву- на крутому підйомі він переключив передачу на більш вищий рівень.

З українських спортсменів тільки Сердюк Денис фінішував без всяких проблем з відставанням на одне коло від лідера перегонів.

З моїх спостережень можна скласти висновок – українській команді не вистачає саме технічної підтримки, тобто можливості оперативно відремонтувати чи замінити ушкоджену деталь велосипеда учасника змагань.

Безперечно, українській команді ще потрібна неодноразова практика міжнародних виступів.

Сьогодні у нас вихідний день. Ми плануємо виїхати у місто за необхідними запчастинами для ремонту ушкоджених велосипедів і будемо готуватись до виступу, який буде завтра - це буде естафета.

 

25.06.2014р.

Далі буде :-).

Мелашенко Дмитро

Social Like