Logo

Успіхи першого дня!

Перегляди: 1777

З'явилися результати першого дня змагань 11-го Чемпіонату Європи з плавання серед спортсменів з порушенням слуху в м.Саранськ (Росія). Так, підсумки наступні:

Чоловіки, 200м вільним стилем:
1 місце- Віталій Оботін (Росія);
2 місце- Артур Піоро (Польща);
місце- Леонід Гришин.
Жінки, 50 м брас:
1 місце- Оксана Петрушенко (Білорусь);
місце- Екатеріна Куликова (Росія);
місце- Ірина Терещенко (Україна).
Чоловіки, 50м спина:
1 місце- Ігор Журавльов (Росія);
2 місце- Іван Кассін (Росія);
місце- Володимир Колпаков (Росія).
Жінки, 400м вільним стилем:
1 місце- Лінда Нойманн (Німеччина);
місце- Марія Калініна (Росія);
місце- Анна Товста (Україна).
Чоловіки, 100 м брас:
місце- Мартін Фомін (Росія);
місце- Руслан Лебедєв (Росія);
місце- Віктор Конкін (Україна).
Жінки, 100м спина:
місце- Елеонора Бриканова (Росія);
місце- Даніель Джойс (Великобританія);
місце- Марія Рудзько (Білорусь).
Чоловіки, 100м батерфляй:
місце- Ілля Тришкин (Росія);
місце- Ілля Сарикін (Росія);
місце- Степан Клименко (Росія).
Жінки, 200м змішаним стилем:
місце- Аксана Петрушенко (Білорусь);
місце- Катерина Савченко (Росія);
місце- Даніель Джойс (Великобританія).
Чоловіки, естафета 4х100м змішаним стилем:
місце- Росія (Колпаков, Фомін, Тришкин, Оботін);
місце- Україна(Дудник, Хейлюк, Якубовський, Бистревський);
місце- Польща (Савка, Чотковскі, Поврозкі, Піоро).
Жінки, естафета 4х100м вільним стилем:
місце- Білорусь (Ерамцова, Рудзько, Петрушенко, Філіпчук);
місце- Росія (Карпова, Терентьєва, Савченко, Бриканова);
місце- Англія(Ноден, Уолкап, Лис, Джойс). 

Як бачимо, українська збірна виборола 1 срібло в естафеті серед чоловіків (Дудник, Хейлюк, Якубовський, Бистревський) 4х100м.комплексним плаванням. Конкін Віктор зайняв 3 місце в брасі на 100м., дівчата - Терещенко Ірина виборола 3 місце в брасі на 50м. та Товста Ганна теж 3 місце вільним стилем на 400 метрів.

  Щиро бажаємо українській збірній з плавання подальших перемог!

 

sky

 

sky

 

 

Секретаріат СФГУ

Social Like