Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2014 з плавання

Нагадуємо, що 05 грудня 2014 р. в спортивному комплексі “ВОДОЛІЙ відбувся останній день чемпіонату України 2014 з плавання серед спортсменів з порушеннями слуху. Лідери збірної команди України в черговий раз підтвердили свій високий клас. Запекла боротьба за медалі велася майже у всіх видах програм з плавання. Всіляє радість те, що молоді спортсмени довели свою конкурентоспроможність лідерам збірної.

На дистанції 50 метрів вільним стилем перемогла Давидова Христина, а дуель двох майстрів спринтера Бистревського Дениса і Дудника Максима порадувала не тільки азартом боротьби, а й високими результатами цієї боротьби. При цьому, відзначаємо результати Дудника Максима, який виборов 10 золотих медалей (7 особисто і 3 в естафетах команди Києва), що також є своєрідним рекордом чемпіонату.

Абсолютною чемпіонкою в брасі стала Терещенко Ірина з Кіровограда, а юний спортсмен Зіненко Іван виграв на дистанції 400 метрів вільним стилем і вперше став чемпіоном України. На цих змаганнях молоді спортсмени Коломієць Олексій з Чернігова, Тарасенко Дарина з Кіровограда, Чередниченко Оля з Київської області і Суниця Максим з Рівного виконали норматив майстра спорту .

Приємно коли молодь прогресує! Бажаємо успіхів спортсменам і тренерам у досягненні найвищих спортивних результатів, а ветеранам збірної - зберігати бойовий дух в команді і бути у всьому прикладом для молодих спортсменів!