Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Українські плавці знову з медалями

Українська делегація з плавання серед спортсменів з порушеннями слуху знову взяла медалі на чемпіонаті світу з водних видів спорту в м.Сан-Антоніо (США), так, за інформацією представника СФГУ, тренера команди Зіненка Володимира - плавчиня Терещенко Ірина в наполегливій боротьбі здобула бронзову медаль на дистанцї в 200м у комплексному плаванні.

Мікс - команда у складі Дудника Максіма, Терещенко Ірини, Давидової Крістіни, Карниша Артема здобула срібло в естафеті 4x100 вільним стилем.

На третий день змагань, чоловіча команда у складі Дудника Максима, Зургалідзе Андрія, Якубовського Ростислава, Гайдамаки Олексія в естафеті 4x100м комбінованим стилем зайняла 2 місце, а на 1-му місці - російська і на 3-тьому місці - польська команди.

Поздоровляємо з здобутими медалями та бажаємо подальших успіхів!

Представник СФГУ з плавання Зіненко Воломимир.