Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧС 2015 з плавання

Збірна команда України серед спортсменів з порушеннями слуху, приймала участь у чемпіонаті світу з плавання, який відбувся 17 – 22.08.2015 року у Сан-Антоніо, США. На змагання з'їхалися 130 спортсменів з 21 країни. Під пекучим сонцем у відкритому басейні було не легко, але усі були в рівних умовах.

Від команди України виступило 18 спортсменів (7 жінок та 11 чоловіків). Наша збірна зайняла 8 загальнокомандне місце у неофіційному заліку здобувши 11 медалей (5 срібних та 6 бронзових).


Примітки: в/с – вільний стіль, н/с – на спини, бр. – брас, бат – батерфляй, к\п – комплексне плавання, РУ – рекорд України.

Молоді спортсмени проявили себе з гідної сторони: Дудник М. встановив рекорд України (РУ) на дистанції 100 н/сп, Денисова К. – 2 РУ на дистанції 50 н/сп та 100 н/сп., Якубовський Р. – РУ на дистанції 200 бат. Окремо можна відмітити: Терещенко І. – 2 РУ на дистанції 50бр., 200бр., в особистому заліку 2 срібла та 2 бронзи, Карниш А. – 1 бронза в особистому заліку.

Гідно виглядали та покращили особисті результати: Зіненко І., Гайдамака О., Давидова К., Іваненко К., Коломієць О.

Не простою була боротьба в змаганнях естафетних команд. Але завдяки завзятості наших хлопців та дівчат українці здобули 3 срібні та 3 бронзові медалі. В естафетах вільним стилем у жінок виступав повністю оновлений молодий склад, у них є потенціал у майбутньому боротися за призові місця на Дефлімпійських іграх. Чоловіча команда в естафеті 4х100 в/с брала участь у новому складі, де хлопці проявили себе з найкращого боку. Також добре показали себе плавці в естафетах 4х100 к/п, як чоловіча так і жіноча команди. У програмі чемпіонату були 2 нові дисципліни - mixed 4х100 в/с та mixed 4х100к/п, в яких приймали участь по 2 дівчини та 2 хлопці. У новій дисципліні наша команда здобула призові місця.

Примітка: mixed (мікст) - "змішаний". Мікст — змагання між командами, до складу кожної з яких входять чоловіки й жінки.

Більше інформації можна отримати в офіційному сайті чемпіонату світу.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

тренер збірної команди України з плавання Зіненко В.

Social Like