Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧУ 2017 з плавання

 

З 4 по 7 квітня 2017 року в місті Бровари Київської області відбувся чемпіонат України з плавання серед глухих спортсменів. В змаганнях брали участь спортсмени з 9 регіонів України, а саме: Київської, Кіровоградської, Харківської, Дніпропетровської, Чернігівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської областей та міста Києва. На жаль, не змогли взяти участь у турнірі молоді спортсмени із Тернопільщини, Херсонщини та Черкащини.

В 50 метровому басейні «Купава» стартувало 67 спортсменів, з яких 36 чоловіків та 31 жінок.

Змагання являлися основним відбором та правом спортсменів вибороти путівку на Дефлімпійські ігри 2017 року, які пройдуть влітку, з 18 по 30 липня, в місті Самсун (Туреччина).

Організатори та суддівська колегія створили всі необхідні умови для досягнення спортсменами найкращих результатів, що в повній мірі сприяли розкриттю їх спортивного потенціалу.

Під час проведення чемпіонату, федерацією плавання України була задіяна система напівавтоматичного фіксування часу «Omega» зі світловим спалахом . Проте, через технічні проблеми, не були встановлені щити на стіни (які сприяють цупкому та м’якому відштовхуванню, а також фіксують чіткий час на певному відрізку).

Не зважаючи на відсутність щитів, більшість плавців встановили свої особисті рекорди. На коротких спринтерських дистанціях найкращі результати у спортсменів К.Денисової (50 метрів на спині) та М.Режило (50 метрів батерфляєм). На цих змаганнях явними лідерами серед жінок стали: К.Денисова (Одеса), І.Терещенко (Кропивницький) та спортсменка, яка лише нещодавно увійшла до складу збірної М.Режило (Київ). Серед чоловіків: О. Коломієць (Чернігів), М.Дудник (Київ), А.Карниш (Дніпро). Також показали динаміку та задовільні результати молоді плавці, це О.Литвиненко (Київ), І.Зіненко (Київ), Є.Заулічний ( Дніпро), Д.Тарасенко я (Кропивницький). Неможливо не відмітити й досвідченого капітана команди збірної України Д.Бистревського, який вкотре довів, що немає собі рівних на дистанціях 100 та 200 метрів вільним стилем.

>>>Рекорди<<<

>>>Протокол змагань<<<

Фоторепортаж
  

Представник СФГУ з плавання

В.Зіненко .

Social Like
Joomla Plugins