Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2018 з плавання | Результати, фото

Чемпіонат України з плавання серед глухих спортсменів (дорослі та молодь) відбувається у м. Кам’янське, Дніпропетровська область.

Всього взяли участь 9 областей України та м.Київ.

Кількість учасників змагань становіть 67 спортсменів з них 26 юнаків та 41 дорослих (4 ЗМС, 9 МСМК, і 7 МС).

У перший день змагань високі результати серед дорослих показали-О.Коломієць, М.Режіло, серед молоді- А.Махник і А.Носова.

На другий день, результати змагань 200м (вільне, чоловіки): 1 місце - А.Карниш з Дніпра, на 2 - М.Дуднік (м.Київ) і 3- Є.Заулічний з Дніпра. Інтерес і боротьба були на кожній дистанції, результат 2 дня додається, дивіться будь ласка в протоколі змагань.

На третій день змагань В.Конкін на дистанції 50 вільним стилем і 50 батерфляєм вперше став чемпіоном України серед глухих.

Підсумки

Цього року в м. Кам’янське з 1 по 5 квітня відбувся чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді з плавання серед спортсменів з вадами слуху.

Змагання проходили в чудовому басейні «МіКомп». В такому форматі чемпіонат проходив перший раз і одразу все пройшло на високому рівні. З залученням молоді, збільшилась кількість областей, які відрядили своїх спортсменів на чемпіонати та підвищилася конкуренція між плавцями. На чемпіонаті була використана сучасна електронна фіксація часу, а до суддівства була залучена сильна суддівська команда, в якій були судді національної та міжнародної категорій.

Ці змагання є відбірковими для участі на майбутньому чемпіонаті Європи, який проходитиме у Польщі на початку липня 2018 року. Тому усі спортсмени, які презентували на потрапляння до команди на чемпіонат Європи, намагались максимально реалізувати себе і досягти найкращих результатів.

Спортсменка М.Рєжило (м.Київ) встановила два рекорди України. Також показали себе, що вони є лідерами у команді: І.Терещенко (Кіровоградська обл.), А.Карниш (Дніпропетровська обл.), О.Коломієць (Чернігівська обл.), В.Конкін (Миколаївська обл.).

Покращення своїх показників та ріст результатів показали Д.Тарасенко (Кіровоградська обл.), І.Зіненко (м.Київ).

Серед молоді добре себе зарекомендували спортсмени: А.Махник, Д.Погорелова, Е.Кушнир (всі вони з Дніпропетровської обл.), І. Султанов (Тернопільська обл.), М.Трикіша (м.Київ), А.Носова, В.Адамович (Чернігівська обл.).

Сподіваємось на те, що ця молодь поповнить ряди збірної команди, яка буде брати участь на Дефлімпійських іграх 2021 року.

Висловлюємо слова подяки організаторам проведення змагань – Спортивній федерації глухих України, Укрцентру «Інваспорт», Дніпропетровському регіональному центру «Інваспорт», керівництву готелю «Олімпія» та басейну «МіКомп» у м. Кам’янське.

Фоторепораж 05/04/2018

Фоторепортаж 04/04/2018

Фоторепортаж 03/04/2018

Фоторепортаж 02/04/2018

Протокол змаганнь серед дорослих дивиться ТУТ

Протокол змаганнь серед молоді дивиться ТУТ .

 

Social Like
Joomla Plugins