Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату Європи 2018 з плавання

 

Участь збірної команди України серед спортсменів з вадами слуху на чемпіонаті Європи з плавання, який відбувся 02-07.07.2018р. у м.Люблін, Польща.

У чемпіонаті прийняли участь 128 спортсменів з 20 країн Європи. Від команди України виступило 18 спортсменів (8 жінок та 10 чоловіків). Збірна України зайняла 2-е загальнокомандне місце, виборовши усього 25 медалей (7 золотих, 10 срібних та 8 бронзових).


За результатами чемпіонату Європи видно прогрес української команди, який позначився в таких дисциплінах як: М.Рєжило Марія – 50м бр (РС), 50м в/с, 50м бат, 100м бат –всі I місця; О.Коломієць – 50м бр (РУ), 100м бр, 200м бр – всі I місця. Також гідно проявили себе: К.Денисова, І.Терещенко, Д.Хейлик, які взяли призові місця у індивідуальних видах програми.

Необхідно відмітити і інших спортсменів, які покращили свої особисті результати та виступили у фінальних програмах в індивідуальних видах: А.Карниш,І.Зіненко,О. Литвиненко,М. Дуднік, Б.Товкач,В.Конкін, Д.Тарасенко,В.Верніба. Юні спортсменки А.Махнік та А.Носова на чемпіонаті Європи показали особисті рекорди з вагомим прогресом у результатах. На жаль, Є.Заулічний Євген,Ф.Їжаченко та К.Давидова могли б виступити краще.

На всіх естафетах поза конкуренцією була збірна команди Росії, за 2е місце наша збірна боролась з такими командами як: Польща, Великобританія, Білорусь та Німеччина.

Результатами чемпіонату Європи показав, що оновлення української команди молодими спортсменами проходить вдало.

>>>Результати виступу команди додається. <<<

ФоторепортажСт.тренер збірної команди України з плавання

серед глухих спортсменів

Є.Сігалов

Social Like
Joomla Plugins